Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vonzó az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó az, ha valaki "kinky"?

Figyelt kérdés
Elsősorban a huszonéves generáció véleménye érdekel, a 30+ korosztályban eléggé azt látom hogy létezik az a réteg, akik számára igenis vonzó, ha a másik kinky. Kérlek, írjatok életkort is a válaszhoz!

2022. júl. 6. 15:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Önmagában a kinky csak az átlagostól eltérő szexuális viselkedést jelent.

Nincs rá megfelelő fordítás, mivel a perverz, illetve az abnormális szavakhoz a magyarban többnyire negatív dolgokat társítunk.

Illetve, nincs is olyan szorosan definiálva a jelentése, mint ahogy pl a BDSM-re ez adott.

#9 a kacér a pozitív érzettársítás miatt jobb, mint #7 fordítása, de mélységében nem igazán adja vissza a dolgot.


Amit általában kinkynek szoktak mondani:

BDSM bármely irányzata

Lábfétis

Ruhafétis

Szerepjátékok


De hallottam már kink-nek definiálva azt is, hogy valaki extrém helyeken szerette csinálni, pl az irodai lift, vagy a repülőgép mosdója.


#8 és #10 itt nem arra voltam kíváncsi, hogy az én ízlésem kinek tetszik, hanem arra, hogy magára a szóra hogyan reagálnak az emberek.

2022. júl. 7. 00:35
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

Ez teljesen infantilis, ember... A másikon van a lényeg, nem a körítésen, nem?


/be vagyok rúgva, csak tudok helyesen írni/

2022. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ti heterók sosem figyeltek a másikra. Undorítóak vagytok. Extrém helyek, persze... Minden anyátok kínja kellene, de képtelenek vagytok olyan tiszta szexualitásra, mint amilyenekre a melegek képesek full naturálban. Borzasztóak vagytok. Kiábrándítóak. Aztán a "kinky heterók" random turisztikai céllal igénybe veszik az LMBTQ embereket, mert hiányos a tudásuk. Na vajon miért. Felszínes barmok.


/Ne bántsatok. Mint említettem, részeg vagyok./

2022. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%
...Ha egy kicsit odafigyelnétek a másikra és teljes élménnyé szeretnétek tenni ezeket a dolgokat, le lehetne szokni az ilyen degeneráltságokról. Nem a tejszínhab és a cseresznye miatt lesz jó egy torta. Figyelj oda a másik igényeire, fájdalmaira, félelmeire. Ez sokkal többet ad hozzá egy aktushoz, mintha kézen állva teherbe ejt a sógorod postásának egész családja az őserdőben...
2022. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!