Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan mintha nem vállalna fel!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mintha nem vállalna fel!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akivel pár hete úgymond kavarok,csók,kézfogás,talalkozokon ugy viselkedunk mintha kb egyutt lennenk,bemutatott a szuleinek is,en is az enyemnek,az apukaja egyszer el is ejtette azt hogy: az xy (a fiu) meg a baratnoje (en). A tesoja elott is ad nekem puszikat megfogja a kezemet stb,viszont pl mondtam neki hogy csinaljunk kozos kepet,o azt mondta hogy neki ez meg gyors es majd maskor,o szokott csinalni,de soha sem kuldi at kb,meg mondta hogy ne posztoljak rola,ne irjam ki a nevet pl sztorimba (instagram) vagy ilyenek. Neha azt erzem hogy nem vallal fel,de nemtudom,lehet csak túlgondolom? eleg fiatalok vagyunk egyebkent viszont kb minden masodik nap egymasnal vagyunk,anyukammal is nagyon szepen beszel,tisztelet tudo,velem is.

2022. júl. 6. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriában megértő fülekre találsz, felnőtt kategóriában nem valószínű. Kb az esetek felében mindják, hogy van okod aggódni, a másik felében pedig, hogy te vagy a hül.e, nem minden a neten zajlik és túlreagálod.

Ez nem egyértelmű helyzet, csak ő maga tudná megmondani, hogy mi az igazság.

2022. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, de az nagyon pozitív, hogy a családjának igen. Az úgymond kavarást, meg a mintha kb. együtt lennénket, azért előbb-utóbb tisztázni kellene, akkor lehet ezzel sem lenne gond.
2022. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
És ha ő azt mondaná hogy töröld magad a közösségi szenny oldalakról? Megtennéd?!
2022. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a kapcsolat legelején ha ki van posztolva. Túl sok képet hosszabb kapcsolat alatt sem szoktam kitenni. Nem ott élem meg az életem. Lehet a srác is csak így gondolkodik ezért jelezte neked.


30/N

2022. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem ilyen 0 önbizalmas srác?
2022. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem azzal van baj hogy nem posztolja,en se szeretem posztolni eloszor,csak igy kepet kesziteni csak ugy,azt sem akar. egyebkent nemtudom eldonteni,neha olyan mintha 0 onbizalma lenne neha nem,nemtudom.
2022. júl. 7. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretek képet készíteni mert szarul nézek ki rajtuk, azt mi van akkor?
2022. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár hét után ez az egyetlen problémátok? (Rövid idő ez még, ismerkedés.)
2022. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!