Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyjából hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyjából hány randi után dől el, hogy két ember passzol -e egymáshoz és képesek -e párkapcsolat szintjére emelni a dolgot?

Figyelt kérdés
Nektek milyen tapasztalataitok vannak erről?

2022. júl. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Az első a fontos!ott dől el minden !

Ha az első randi után azt mondja máskor is randizunk az nem feltétlenül jelenti azt hogy öszepaszoltok 😀hallottam olyanról is hogy 5 randinál indult be a kémia úgy hogy nem fel adni

2022. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször az elsőn kiderül az összeillés kommunikáció és vonzalom szintjén, a párkapcsolat stabilitásának illúziója.../khm kivitelezése más dolog, ott hónapok is eltelhetnek simán.


Tapasztalat: Nem randinak indult a személyes ismeretségem a barátommal, de én első találkozás alkalmával teljesen belezúgtam. Ez csak mélyül azóta.

2022. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 legutolsó párkapcsolatom már azvelső randin eldőlt...

1.29 évesen 13 év

2. 42 évesen első randi végén azt mondta a felesége leszek...de betegség miatt az esküvő napján kórházba került és már nem jött ki többé :-(

3. Mostani párom én tudtam első randin hogy ő kell és hosszú kapcs lesz, de ő még óvatos volt mert 2x elhagyták...de 2 éve együtt.

2022. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nekem... Hú, változó. Volt, hogy egy alkalom után megvolt a kémia (már akár első nap vittem volna haza bemutatni, hogy itt az új barátnőm). Volt, hogy többször is találkoztunk amíg eljutottunk ODA. :)))
2022. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
3: Fogadd a második tapasztalatod miatt őszinte részvétemet! :(((
2022. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt mondom, hogy ha az első öt percben személyesen nem érzünk taszítást, akkor elindult valami.

Azt meg hogy mi az hogy komoly kapcsolat, nem kell definiálni.

Én sosem elemeztem, csak élveztem.

És volt hogy nem kategorizáltunk, csak élveztük egymást és hipp hopp eltelt 6-8 év.

2022. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi szerintem azért nagyon sokat számít. Ugye pl. klasszikus dolog, hogy kiderül, hogy a másiknak idegesítő a hangja, bunkó a pincérrel, 5 évvel és 10 kilóval kevesebbnek állította be magát, arrogáns, van benne valami visszataszító, élőben nem tudtok elbeszélgetni, stb. Szóval nagyon sok olyan dolog ki tud derülni, ami miatt úgy dönthet az ember, hogy nem folytatja. Szimpátia, összhang ki tud alakulni, de szerintem (vagy nekem legalábbis) több idő kell ahhoz, hogy el lehessen jutni egy kapcsolatig.


Egyébként szerintem semmi gond nincs azzal, ha valakik lassan haladnak. Nem kell első randin azonnal mindenféle szikrázós földindulást megtapasztalni, ha egy szinte idegen emberrel találkozol, egy "szívesen találkoznék vele még egyszer" bőven elég, aztán a többi majd kiforrja magát.

2022. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!