Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El fog utasítani a súlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog utasítani a súlyosabb pszichés problémám miatt?

Figyelt kérdés
Konkrétan volt egy pszichotikus epizódom. Azóta gyógyszert szedek és jól vagyok, semmilyen tünetem nincs már. Hétvégén randizni megyek. El szeretném majd mondani neki a problémámat, csak fogalmam sincs, hogy reagálna. Lehet, nem épp az első randin fogom elmondani, de mindenképp szeretném, ha tudna róla. Ti elutasítanátok egy olyan személyt, mint én?

2022. júl. 7. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem utasítanálak el.
2022. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmit nem nem írtál! Milyen epizód, milyen gyógyszer, mi a problémád?

Első randin teljesen felesleges ilyesmiről beszélni, nyilván ha lesz második, akkor kötelező majd! Ha nem tudom mi a baj, nem tudom eldönteni, hogy mit kellene elutasítanom.

2022. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, én nem vállalnám. Én is beteg vagyok mentálisan, nekem az a prioritás, hogy a partnerem stabilabb legyen nálam, mert krízishelyzet esetén én összeomlok. Csak ezért
2022. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A pszichotikus epizód hallucinációkból, téveszmékből állt, egy hét leforgása alatt történt, amíg pszichiátriára nem kerültem. Antipszichotikumot szedek.
2022. júl. 7. 19:32
 5/22 A kérdező kommentje:
A diagnózisom: akut pszichotikus zavar, a kórházban odaírták még azt, hogy skizofrénia tünetekkel, a pszichiáterem azonban azt írta, hogy skizofrén tünetek nélkül.
2022. júl. 7. 19:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a diagnózis?
2022. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pont előtted írtam :)
2022. júl. 7. 19:39
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztett már meg skizofrén. De alapvetően kreatív és szeretnivaló emberek.
2022. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítanálak el ezért, de készülj fel hogy van, aki az ilyesmitől megijed, túl nehéznek vagy problémásnak tartaná a kapcsolatot. Viszont korrekt hozzáállás tőled, hogy nem titkolózol.
2022. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok turkálni..

Nem tudom elképzelni, hogy valakinek semmi baja, és 1 hét alatt pszichiátriára kerül és onnan ki, ha hallucinál, és téveszméi vannak.

Mi történt tulajdonképpen, ami miatt bementél?

2022. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!