Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednék egy lánnyal ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednék egy lánnyal . 20F Hogy tehetném ezt a helyzetet jobbá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szívesen ismerkednék, egy kicsit beszélgettem is vele, megvan a telefonszáma , szoktam hívni és próbálok vele beszélgetni , de mindig mondja hogy sok a munkája, viszont ha megkérdezem , hogy akkor zavarom-e hagyjam békén arra nem mondja hogy inkább jobb lenne ha békén hagynám. Most lehet hogy én vagyok buta, de én azt értem amit egyértelműen mondanak.
2022. júl. 13. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el randira. Egy kávé/egy fagyi/valami. Ha elmegy, minimum kedvel.


Ha keresi a kifogásokat, sok a munka stb. akkor nem érdekled.


Ha nekem tetszik egy férfi és elhív valahova, ha elfoglalt is vagyok, megpróbálom úgy alakítani, hogy megoldható legyen.

Aki akar, az fog ezért tenni.


Ennyire egyszerű.

2022. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akarja veled a kapcsolatot, de tévedhetek is...
2022. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!