Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy kezelnétek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kezelnétek azt a helyzetet, ha egy közel harminc éves pasival ismerkednétek elmondaná, hogy nem volt barátnője és bennetek találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Ez megrémítene vagy megértőek lennétek?
2018. ápr. 3. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Én furán néznék rá szerintem és inkább ott hagynám.
2018. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem ismerkednék 30 éves férfivel, mert túl idős hozzám.
2018. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Intő jelnek tekinteném... ha 12 év alatt senkivel nem tudott együttműködni akkor ott valami baj van. Feltéve ha külsőre amugy okésnak tűnik
2018. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ismerjük egymást egy ideje, hogy ilyet ki tudjon jelenteni, vagy első randin mond ilyet.
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem volt jó gyerekkora és a szüleit is elvesztette, ez sok időbe telt mire feldolgozta. Lányokkal meg kissé finnyás volt, nem egy lányt utasított vissza, mert nem tetszett neki. Állítólag aspergeres is, de ez még nem teljesen biztos.
2018. ápr. 3. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Megértem, ha valaki itt tart, de nem vagyok tanító típus. Nem engem keres, mivel nem lenne türelmem végig járni vele azokat a dolgokat amiken már tini korban átestem és örülök neki.
2018. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Nem hiszek abban, hogy ezt tanítani kellene.
2018. ápr. 3. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog, ami megrámítene, ha ismerkedéskor, 1-2. randin már azzal jönne, hogy én vagyok az Igazi. Ezt vagy nem hinném el, vagy mentális rokkantnak hinném a srácot, mert sztem egy ilyen kijelentéshez azért jobban meg kell ismerni a másikat, többféle élethelyzetben látni. Az nem rémítene meg, hogy nem volt barátnője, nem feltétlen csak defekteseknél van ilyen.
2018. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 rosszul hiszed.
2018. ápr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyet ne mondj neki, ezzel ráérsz később. Persze mondhatod, csak ne csodálkozzál, ha elmenekül...
2018. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!