Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi két év különbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi két év különbséggel ugyanazzal a személlyel és mindkettő merőben más?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, ha 2 év különbséggel randiztam ugyanazzal a férfival, elsőre viszont taszított, már-már undorodtam tőle kívül -belül, másodjára viszont mindennek az ellentétét tapasztaltam, tehát vonzott -akkor mi változott vagy kiben lehet a hiba? És mitől lehet ez? Tanácstalan vagyok, erdemes-e emiatt folytatnom?
2022. júl. 18. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
2 év alatt hogyan változott meg az anyagi helyzete a férfinak?
2022. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzete semmit sem változott ez idő alatt! Nem Magyarországon játszódik a történet, amúgy, ha érdekel.
2022. júl. 18. 00:47
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Folytasd....
2022. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Tudjuk, ez a fejedben játszódik.
2022. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sokat befolyásolt hogy másodjára már ismerted. Ráadásul igen alacsonyan volt a felé támasztott megugrandó ingerküszöböd a korábbi rossz tapasztalás miatt... Így most simán tudta akár magasan is megugrani.


29/F

2022. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy belsőleg és külsőleg is változott.

Aki akar az azért 2 év alatt tud változni több dologban is.

2022. júl. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért kell ezen problémázni, egy darab randi az semmi.... ha most tetszik neked, ugyan miért most kell megkérdezned, hogy folytasd el? Majd ha úgy érzed nem érzed jól magad, akkor hagyd abba.
2022. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ott elveszítettem a fonalat, ha valakitől undorodtál, akkor 2 év múlva mi motivált, hogy újra randizz vele? Nem tudom elképzelni, hogy ennyire kétségbeesett legyek.
2022. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennyi idő alatt több probalkozasom is kudarcba fulladt különböző okok miatt. Ő meg végig kitartó volt és azóta is keresett. Csak rajtam múlt, hogy nem volt semmi. Olyan dolgokat írt, hogy nem tudtam ellenállni,gondoltam mit veszíthetek,megnézem milyen az ember most. És kellemes csalódás volt. Lehet azért undorodtam tőle, mert még nem voltam túl az exemen akkoriban és hozzá hasonlítottam.
2022. júl. 18. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat ez is.

Ha akarod őt akkor vágj bele még nem lesz késő.

2022. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!