Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, aki úgy érzi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki úgy érzi, nem találja az igazit, hiába randizik rengeteget?

Figyelt kérdés

Rengeteg rövidebb kapcsolaton/ismerkedésen vagyok már túl, úgy érzem, kiégtem. Általában én vetek véget a dolognak, mert xy dolog nem tetszik a partnerben, vagy egész egyszerűen nem érzem azt, hogy egy hullámhosszon lennénk. Eddig 2 kapcsolatom volt csak 1 évnél hosszabb, nem értem, hogy lehet, hogy mások 10-20 éve ugyanazzal az emberrel vannak, nekem meg minden próbálkozás zátonyra fut. Már nem is tudok hinni abban, hogy valaha lesz férjem. Van, aki sokadik próbálkozásra találta csak meg az igazit? Honnan tudtad, hogy “ez most más”?

26N



2022. júl. 18. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A legelső kérdésre a válasz: Van.

Az utolsó 2 kérdésre a válasz: Van, csak nem én.

Viszont az eddigi tapasztalataim alapján a hibáimra sikerült rátalálnom. (Többé kevésbé.)

Ezért elmondhatom, hogy legalább nem volt hiábavaló.

2022. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 na igen önismeretnek elég jó, sokat tanulhat az ember magáról és a szükségleteiről :D Csak fárasztó és már igazán nincs is kedvem megnyílni senkinek, így. meg már annál nehezebb a dolog…
2022. júl. 18. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartónak kell lenni🙂
2022. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak a nem neked val9kkal randizol
2022. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 hát azért miután már túl vagyok legalább 100 randin ezt erősen kétlem🤣
2022. júl. 18. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
És veled minden rendben kérdező?. Nem gunyolodva kérdezem
2022. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 nehezen mutatom ki az érzelmeimet. Talán ez nincs rendben nálam, ezen szeretnék is dolgozni. De tekintve, hogy általában nem engem dobnak, gondolom nincs akkora baj velem.
2022. júl. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!