Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is úgy érzitek, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek, mintha manapság a hölgyek semmit nem akarnának tenni a kapcsolatért, mert úgyis rengetegen próbálkoznak náluk?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam pár ismerkedős oldalon és személyesen is hódítani. De már kezdem nagyon megunni ahogy ez az egész működik.


Mindig lelkesen mesélek magamról vagy bármi másról egy ideig, aztán azt veszem észre hogy gyakorlatilag nulla érdeklődése van a hölgynek az irányomban vagy hogy haladjon valamerre a beszélgetés. Nekem kell folyamatosan küzdenem, kezdeményeznem, mindig nekem kell kreatívnak lenni kitalálni a randikat, a lány meg gyakorlatilag semmit nem tesz bele abba hogy bármi előrelépés is történjen. Sajnos a legtöbb kapcsolatom alatt is ugyanezt éreztem, és nem csak az elején.


Értem én hogy ők nagyon élvezik a szingli létet és hogy van aki próbálkozik náluk, de nem erőltetik meg magukat egy kicsit sem, mert ha nem jön össze a sráccal, úgyis fog próbálkozni valaki más. És ezt már kezdem nagyon megunni


Még mielőtt valaki lehordana hogy interneten is próbálkozom, az egyetem és munka mellett néha szűkében vagyok a szabadidőnek, és a szakterületemen igen alacsony a lányok aránya


23/F



2017. okt. 20. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En mondjuk eleve randira se megyek el olyannal, aki nem erdekel, de valoszinuleg ok ugy vannak vele, hogy legalabb addig se uncsikaznak, belefer veled egy kave vagy barmi.

Ha valaki erdekel es azert randizom vele, mert ossze akarok vele jonni, akkor nem gondolom, hogy leszarnam az egeszet.

2017. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ilyen téren pont ugyanannyira nem teszek semmit, mint a lányok, akikkel ismerkedem, így baromi nehézkes az egész. Esetemben az a baj, hogy az elején én se tudok lelkesedni. Nekem idő kell, hogy annyira kezdjen érdekelni az illető, hogy komolyabb energiát is belefektessek a dologba, addigra viszont általában már összejön valaki mással, aki jobban nyomul rá, sőt olyan is volt, hogy ismerkedtem egy csajjal, akinek hetente írtam, közben összejött valakivel és aztán szét is mentek, két levélváltás között:-D
2017. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg sok az olyan lány pláne interneten akik csak egot növelni vannak fent, viszont ha valakivel eljutsz a randiig, és tényleg bejössz a csajnak, akkor tenni fog a kapcsolatért.
2017. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő embereket találtad meg. Lehet alkalmazkodni meg kompromisszumokat kötni, de ha nem hasonlóak az igényeitek, abból sosem lesz jó kapcsolat.

Ezért is érdemesen kicsit hosszabban ismerkedni, esetenként barátsággal kezdeni, vagy a randik során nem egyszerre belemenni egy kapcsolatba. Az interneten nehezebb, mint személyesen.

2017. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

"Mindig lelkesen mesélek magamról vagy bármi másról"


Nem kötekedés, de ha te esetleg nem érdeklődsz, mármint nem kérdezel, hanem csak próbálod őket lenyűgözni a saját mondandóddal, azt hamar meg lehet unni.


Nekem is volt ilyen próbálkozásom, és amikor szóba hoztam hogy nagyon egyoldalúnak érzem, mert tényleg az volt, nem is értette az illető hogy miről beszélek..

2017. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Kérdezek is sokat, nem csak mesélek. Csak az hiányzik hogy magától is kérdezzen rólam vagy kezdjen el valamiről beszélni. Az érdeklődése általában abban merül ki, hogy visszakérdez: "És te?"
2017. okt. 20. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:

#2 ha csak hetente írnál rám, én se vennélek komolyan, azt hinném, hogy szórakozgatsz velem és biztos hülyítesz még sok más lányt is :D


Kérdező, elég érdekes, hogy ilyen lányokat fogsz ki, én pl mindig sokat beszélek és kérdezősködök is, bár azt már tényleg mondták, hogy “ritka kincs” az ilyen kommunikatív lány.

2017. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen a csajban van a hiba ilyenkor.

ha észreveszed az érdektelenséget,akkor nem tovább kellene erőltetned,hanem kapcsolnod kellene,hogy helló ez a taktika itt és most nem működik.

és a megalkuvást is hanyagolnod kellene.

ha már fel van építve egy bizonyos komfort szint,akkor nyugodtan mond bele a csaj arcába a véleményed,nem kell sunyiskodni és megalkudni.

2017. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Evvel a pedálozással azt éred el, hogy kitermelsz újabb egoista pcsákat, akik majd 40 éves korukra szidni fogják a férfiakat, mert nem hajtanak ugyanúgy értük, meg azt hiszik, az ő sggükből süt a nap, és mindent megtehetnek.

Ne csinálj hülyét magadból, a pedálozós nyálgépeket amúgy sem kultiválják a nők, nekik is kell néha a hódítás élménye, meg hogy játszadozzunk a kis egójukkal.

2017. okt. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz az a randizós időszak, nem párkapcsolat.


Egyébként ha egy nő nem válaszolgat meg nem kezdeményez nálad és nem beszélget veled eleget, akkor lehet, hogy békén kéne hagyni... :D

2017. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!