Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban hol van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban hol van a határ az egészséges érdeklődés, és a nyomulás között?

Figyelt kérdés

Az előző párkapcsolatom elején megkaptam, hogy nagyon ragadós vagyok, akkor vettem a lapot, de ma már úgy érzem, hogy az a ló másik túloldala volt.

Pl majdnem naponta ráírtam, de miután beszólt, hogy nyomulok, soha többet nem kezdeményeztem online beszélgetést, csak ha sürgős esetről volt szó. Azóta igazából alig írok valakinek én először, félek, hogy zavarok mindenkit.

Most újra aktuális ez a szituáció, és nem tudom, mennyire kellene kezdeményeznem. Milyen gyakran hívjam, írjak neki, ami nem zavaró? Amúgy nem vagyok nagy beszédes típus, sőt, elég csendes és visszahúzódó vagyok, tehát ne úgy képzeljetek el, hogy egész nap nyávogtam neki unalmas dolgokról, egyszerűen csak jól esett vele beszélgetni, érdekelt (az előző páromról beszélek most)

24 éves nő vagyok

Örülnék pár tanácsnak :)


2022. júl. 21. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Elég sokáig kerestem online társat. Volt rengeteg ismerkedésem.

Először is, én nőként nem igazán nyomultam, írtam. Ha keresett az illető, válaszoltam, én magamtól ismerkedési szakaszban nem igazán kerestem senkit.


Ha az ismerkedési szakasznak tekintjük, amikor már volt 1-2 személyes találkozó, de még így is van, hogy eltelik úgy nap, hogy nem keres, akkor nem kell erőltetni, mert nem érdekled.

Akit érdekelsz, az már akkor írni fog, amikor hazaért a randitokról. És utána is minden nap többször fog keresni. Szóval szerintem nyugodtan maradj nőként háttérben. Majd a férfi nyomul, ha komolyan gondolja. Aki napokra eltűnik, az sehogy sem gondolja, max talonban tart.

2022. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy kapcsolat elején akkor kezdődik/működik jól a dolog, amikor mind a 2 fél érdeklődik a másik iránt.

Tegyük fel, hogy te ráírsz a kiszemeltedre, ő visszaír, és ez megy mindaddig, amíg az egyikőtöknek olyan dolga nem akad, ami lezárná az adott kommunikációt. Zárásképpen meg is lehet kérdezni, hogy mikor tudnátok legközelebb írogatni egymásnak.

Ha a másik fél erre csak kifogásokat keres, vagy nem tudja, akkor nála fog pattogni az a bizonyos labda. Ekkor neked kell türelmesnek lenni, hogy mikor fog Ő kezdeményezni. Ha mondjuk eltelik egy hét és semmi, akkor érdemes ráírni neked. Ha ezt újra eljátssza veled, akkor nem érdemes több időt rápazarolni.

2022. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Keresd mindenképp. Először hagyd hogy kétszer egymás után ő kezdeményezzen. Nézd meg, akozott mennyi ido telik el. Annyi ido mulva a harmadikat kezdeményezd.

Utána mindig minden másodikat vagy minden harmadikat kezdeményezz. Érezni fogod.

Ha meg nem érzed, akkor kérdezd meg a srácot. Nekem mondta pl a parom magatol h nem kell minden nap beszelni de ha sokaig nem latjuk egymast, akkor oarnaponta videochatnek orulne

2022. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt úgy szoktam, hogy amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Azaz aki sokat és sokszor ír, annak én is, de aki nem, annak én sem.
2022. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
#1 napokra eltűnik, de te amúgy nem írnál rá magadtól. Mégis honnan tudná, hogy érdekled, ha sosem írsz rá?
2022. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nő vagy, könnyebb helyzetben vagy ilyen szempontból mint a férfi. Csak le kell utánoznod lényegében. A férfi kezdeményez, a lényeg, hogy ne keresd gyakrabban, mint ahogy ő keres téged, az 50-50% még oké, én nőként olyan 60%-40%-ot szoktam tartani, mert mégis csak ő a férfi :D

Persze nyilván, ha van épp valami, ami eszedbe jutott róla, írhatsz neki egymás után kétszer te is, a lényeg, hogy ne ess át a ló túloldalára.

Ha viszont az a helyzet, hogy te kezdeményezel nőként, akkor nem tudok tanácsot adni, én ilyet nem igazán szoktam, azt javasolnám akkor is, hogy max az elején keresd te 1-2-szer, aztán ha ő nem keres 50%-ban utána, akkor hagyd, mert nem érdekled.

29/N

2022. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz meghúzni a határt.

Függ a párok nézetétől, ki mikor érzi kevésnek, ill. soknak a közeledést. Ha ő írj, válaszolj, de néha-néha Te is felhívhatod valamire a figyelmét. Érezze, hogy fontos számodra a fiú.

2022. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!