Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egészséges fiúknak-lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészséges fiúknak-lányoknak könnyen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nekem szerintem valami bajom van, mert egyszerűen nem tudok ismerkedni. Senkivel sem, barátokat sem tudok találni, barátnőt sem(fiú vagyok). El sem tudom képzelni hogy másoknak ez hogy megy...

Nekem az egész kapcsolatteremtés, szolciális dolgok nem mennek. Eléggé csöndes, zárkózott vagyok.

Nem tudom hogy másoknak az mennyire okoz nehézséget hogy barátot/barátnőt találjanak. De én úgy látom hogy a többségnek olyan mint lemenni a boltba és venni valamit. Tehát könnyedén megy nekik.


2020. okt. 20. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy zárkózott vagy még nem leszel beteg. Csak tobb időre van szükséged.


Aki nyitottabb annak nyilván könnyebb bármilyen kapcsolatot létesíteni. Egy zárkózottabb(introvertált) személyt meg legfeljebb örökbe lehet fogadni 😅

Viccet félre téve kevés olyan ember van, aki megvárja, hogy egy intro megnyíljon.


Ha viszont szociális fóbiád van, az még inkább megneheziti a dolgod(pszichterapiaval azért ezen is lehet javítani).

2020. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Autista vagy, sokan vannak meg igy annyira nem ritka. Csak addig nagy dolog vagy felfoghatatlan mig nem csinaltad párszor, de ez igy van mindennel az eletben.
2020. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Autista vagy"

Ez jó gyors volt. :D

2020. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hat azert elegge lejon a szovegebol, h nincs rendben

+en is az vagyok szoval en mondhatom masra is :D

2020. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!