Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondott randi után, elutazot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondott randi után, elutazott másik megyébe, azota nem beszélünk. Belefér ez még?

Figyelt kérdés

Megbeszeltuk hogy talalkozunk, de vegul lemondtam. Nem tudtuk hogy elutazik masnap 2 hetre masik megyebe dolgozni , akkor tudtam meg amikor mar lemondtam es ő is aznap tudta meg azt mondta.

Azota nem beszelunk, most ameddig haza jon ő nem fog nekem irni?

Amugy meggnyiltunk egymasnak, de bipolaris zavarom van neha eleg elviselhetetlen vagyok, ezert akart minnel elobb talalkozni hogy lasson es megtudja milyen vagyok szemelyesen, minek huzni egymas idejet amit teljesen meg is ertek.

Sokszor felidegesitem ot a hangulatingadozasaim miatt, szerintem ezert nem ir.

Ő irt az nap is amikor ugy volt hogy talalkozunk es elotte is minden nap beszeltunk.

Ha haza jon fog irni? Bele fer 2 het nem beszeles vagy teljesen el fog felejteni?


2022. júl. 22. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, ennek annyi?
2022. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha idegbeteg vagy, azt kezeltesd inkább!
2022. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen elfelejt.
2022. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jó szöveg, legközelebb én is ezt mondom. Vagy hogy megbetegedtem és nem tudok talizni.
2022. júl. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szép lassan kilép az életedből.

Így nem kell magyarázkodnia, legalábbis szerintem ő ezt gondolja.

2022. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!