Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miket vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miket vártok el egy férfitól az udvarlás terén?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedtek valakivel egy buliban például, és akár egyéjszakás kaland akár komolyabb dologról van szó, miket vártok el? A férfi keressen, vagy ti is kezdeményeztek? Kezdetben adjátok kicsit az elérhetetlent vagy felhívjátok ti is stb.
2010. szept. 22. 15:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
például egy konkrét szitu, elkéri a számotokat felhív, de nem veszitek észre, írtok neki egy smst. arra visszaír, hogy holnap keresni fog, de nem keres. felhívjátok vagy várjátok, hogy keressen ő?
2010. szept. 22. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:
hívd fel ! :D
2010. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

keressen ő... én nem hívnám vissza!!


de ez most veled megtörtént vagy.. mi??? és fiú vagy lány vagy???


azéé' mondhatnál pár infot!! :)))


(magasság nem kell!!)

:)

2010. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem keresném! Ha akar valamit, akkor úgyis megtalál!
2010. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

lány vagyok.

igen megtörtént, nem láttam, hogy hív, írtam neki smst. arra késő este írt vissza,h na másnap keres, én erre már nem írtam vissza, mondván jó, akkor holnap keressen. de nem hívott, és azóta már 3 nap is eltelt. eddi egyszer bezséltünk telefonon, és egyszer találkoztunk, amikor megismerkedtünk. valószínűleg csak futó kaland lehetne belőle, de én úgy gondolom, ha bármit is akar tőlem, hívjon ő, én nem mondtam soha, hogy ne, nem voltam elutasító, zöld jelzést kapott.

2010. szept. 22. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól látod.

Nála van a labda!

2010. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom. Ha akar, majd hív. (Nem ismered a férfi taktikát? 1 hétig nuku hívás, miközben a csaj megeszi a zokniját.:))
2010. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
van ilyen,h férfi taktika?:)még akkor is, ha csak a szexre megy? azt hittem csak a nők szoktak taktikázni.
2010. szept. 22. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Legfőképpen akkor van, ha csak a szexre megy. Én is férfi vagyok. És a lányok nagyon szeretik ezt. :)
2010. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ja értem:) köszi a felvilágosítást.

azt gondoltam, ha egy férfi szexet akar, és úgy tűnik meg is kaphatja, akkor minél hamarabb nyélbe akarja ütni a dolgot és nem vesztegei az időt taktikázára.

2010. szept. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!