Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Vannak még olyan pasik, akiknek fontos az udvarlás?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt tapasztalom sajnos,hogy ha megismerek egy pasit,beszélgetünk,"kerülgetjük egymást" szinte egyből a szexre tereli a szót-rosszabb esetben meg ecseteli is hogy milyen pózokba tenne magáévá..Pedig nem vagyok könnyűvérű csaj,még azt se lehet mondani,hogy ha egy hapsi rám néz,akkor látszik rajtam,hogy szexelni akarok vele,azért állok le vele beszélgetni. :S Nincsenek ma már olyan fiúk,akik először meg szeretnék ismerni a lányt,vagy ez már abszolút nem divat 2011-ben,és csak én vagyok ilyen csökött,hogy ebben hiszek?
2011. júl. 4. 15:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ne a discokban ismerkedj...:P
2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
igen én! :)
2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Életemben nem voltam még discoba,szóval.. :))
2011. júl. 4. 15:45
 4/26 A kérdező kommentje:
Utolsó,és ez nálad miben merül ki,ha nem vagyok túl indiszkrét?
2011. júl. 4. 15:45
 5/26 anonim ***** válasza:
igen, vannak... bár csak annál érdemes udvarolni, aki meg is érdemli, de a mai világban már mindenkinek elment a kedve a sok szivatástól, meg a könnyűvérű lányok miatti kényelemtől... 19/F
2011. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát én már lassan fél éve járok barátnőmmel és még nem is beszéltünk róla :DDD
2011. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

"Egyre jobban azt tapasztalom sajnos,hogy ha megismerek egy pasit,beszélgetünk,"kerülgetjük egymást" szinte egyből a szexre tereli a szót-rosszabb esetben meg ecseteli is hogy milyen pózokba tenne magáévá.."

hát nem ilyen vagyok :)

barátnőm szerint romantikus vagyok :D

és az szerintem is undorító ha valaki azzal kezdi az "ismerkedést" hogy szia! dugunk?

2011. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Draug ***** válasza:

Vannak még... ebben én is elég régimódian gondolkodok, azt mondják, de egyetértek veled, hogy így lenne a jó :)

21/f

2011. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak már kezd elegem lenni abból,hogy rögtön álló farokkal "fenyegetnek" pedig még jó csaj se vagyok XD Viszont örülök,hogy elvétve ugyan,de vannak még romantikus,udvarlásra képed pasik ;)
2011. júl. 4. 15:59
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, többek között őket hívják úgy h lúzerek. Bár sok lánynak jólesik az udvarlás, de nem igénylitek. Ha jól néz ki a fiú, úgyis eljut veletek az ágyig, ha nem, akkor meg udvarolhat akárhogy, max haver lehet.
2011. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!