Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most udvarlás kell, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most udvarlás kell, vagy bunkónak lenni?

Figyelt kérdés

Nekem azt tanitották, hogy a lányok hiányolják a romantikát, a kedvességet, a pasiknak csak AZ kell, és bumm. Most meg itt olvasom, hogy aki tahó, az nyert.

Most nők, nektek mi kell? (feltéve, hogy most nem a discos vagy plázacicusokat kérdezem). Én csak egy egyszerű társat szeretnék az életbe, nem akarok többet, nem akarok igy meghalni :'(

vagy pedig "csak úgy" bejön valaki, ha igen, akkor mindegy milyen vagy mit csinál? Ha nem jön be, akkoris mindegy milyen vagy mit csinál?


2010. nov. 16. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig azt MONDJÁK, amit neked tanítottak. A valóságban csak a kinézet számít, de ha már stílus, akkor inkább a bunkók jönnek be a lányoknak.
2010. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak olyan nők, akiknek az tetszi, ha egy férfi bunkó, mert az azt sugallhatja nekik, hogy vagány,határozott, meg tudja védeni másoktól. Nagyon tudom sajnálni az ilyen nőket. Számomra elengedhetetlen a kedvesség, és legyen jó humora.
2010. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én kifejezettem útálom, hogy bunkók a fiúk. Most is tetszik egy srác, de nem ismerem. és félek, hogy bunkó.Bár nagyrészt a nagy egónak,beképzeltségnek azok a lányok az okai akik csak úgy odamennek megmasszírozni egy fiút, meg ígyülök az ölébe meg úgy..mikor nem is járok vele.. :/

szerintem legyél kedves. :D de azért ne nyald ki a s*ggét. :D

2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, és a bunkó fiúkat elutasítom, már pedig rám csak azok ragadnak. Nekem normális fiú kell, kedves, aranyos, humoros, aki szeret, a bunkókat visszataszítónak találom. Biztos találsz magadnak NORMÁLIS lányt.
2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azt, hogy egy nőnek tahó férfi kell, csak egy megkeseredett buta pasi írhatja, aki nem képes normális kapcsolatot létesíteni egy nővel, vagy annyira gáz, hogy nem kell senkinek, esetleg pont ő az, aki az üresfejű libákra bukik és csodálkozik, hogy miért csak üresfejű libákkal jön össze. :D

Biztos vannak olyan csajok, akik ilyenek, de őket jobb elkerülni. Rengeteg olyan lány van, aki igenis a kedves, érzelmes, intelligens pasikat szereti (akik nem összetévesztendők a szenvelgős pasikkal).

Ha komolya kapcsolatot szeretnél, akkor nem érdemes teljesen máshogy viselkedned, mint amilyen vagy, csak azért mert valaki azt mondta, ez és ez a viselkedés jön be a csajoknál. A bőréből senki se bújhat ki. Ha te romantikus, kedves pasi vagy, fölösleges megpróbálnod tahóként viselkedni. Lehet, hogy így elszalasztasz pár felejthető csajt, de hamarabb felfigyelnek rád az olyanok, akik illenek hozzád, akiknek pont te jössz be.

2010. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom magamat romantikus alkatnak, de szeretem, ha bókolnak nekem, kellemes érzéssel tölt el. Sokkal szimpatikusabb, mint egy modortalan srác.
2010. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a plázás nők közül való és igenis értékelem ha egy srác figyelmes, kedves. Nem kell túl nyálasnak sem lenni, tudja a határokat, de a nagyképű és műmájer pasik semmiképp nem jönnek be. Lehet, hogy sok hülyep.csa erre bukik és miattuk van ez az általánosítás, de szerintem a normális lányoknak a normális srácok jönnek be.
2010. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lányokat kérdezd, ők nem tudják mit akarnak. Ha találkoznak az általuk vélt "ideállal" lesz..ák. A bunkóság magabiztosságot sugall, ezért jön be (persze csak mértékkel kell használni).
2010. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Csajokra ne hallgass, fingjuk sincs mit akarnak, hablatyolnak itt össze-vissza. Az viszont igaz, hogy nem a bunkókra buknak, csak nagyon kevesen. Viszont a jófiúkra sem, akik kinyalják a seggüket, és semmi kihívást nem nyújtanak. A megoldás a kettő között van, egy vagány, pimasz srác, aki tud bánni a nőkkel. Na ez az, amit a legtöbb jófiú a bunkó kategóriába sorol (hiszen nagy a szája, és van nője), és ebből kifolyólag itt mindenki elbeszél a másik mellett. Mert te máshogy értelmezed a bunkóságot, mint az itt válaszoló csajok.

26/f

2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azokra a pasikra hallgass, akik évek óta boldog párkapcsolatban élnek. Ők tudják, mi kell a nőknek. ;)
2010. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!