Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, úgy nagyjából az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, úgy nagyjából az ismerkedni akarók hány százalékát utasítjátok vissza és milyen gyakran kezdeményeznek nálatok értékelhető módon?

Figyelt kérdés
kort is írjatok illetve fejtsétek ki, hogy mit neveztek értékelhetőnek
2022. júl. 28. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

Az attól függ, hogy néz ki a csaj.

Csinos lányoknál hetente 20-an simán bepróbálkoznak.

Olyan is van, hogy egy új profilkép miatt 1 órán belül 10-en írnak.

Ezt ismerős csajoktól tudom, csak hogy legyen viszonyítási alapod.

Ebből persze szinte mindenkit offolnak, mert simán megtehetik hogy válogassanak.

Ha nem dekoratív a lány, akkor ennek töredéke (vagy közel nulla) és ott alacsonyabb a mérce is.

2022. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Évente egy értékelhető próbálkozás van kb.

Ez alatt azt értem, hogy világosan kiderül mit szeretne és az is, hogy csak engem szeretne. Általában ez majdnem szerelemvallással jár és több hónap/év ismeretség előzi meg.


A többi ilyen random randirahívás vagy leszólítás stb nem számít, nem tudom melyiket mennyire vehetem komolyan.


Eddig 1 volt, akit nem utasítottam vissza. Tehát kb 80% a visszautasítás aránya, ha csak a nagyon komoly eseteket vesszük figyelembe.

2022. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Élőben gondolod? Nem vagyok csúnya, de azért elég ritka. Az utcán néha leszólítanak, de azokat nem szoktam komolyan venni.

Amikor neten ismerkedtem, akkor naponta 2-3 levelet szoktam kapni, de a legtöbb mind messze lakik tőlem, szóval inkább csak azokkal szoktam levelezni, akik a közelemben laknak. Meg persze megütik az egyéb kritériumot, pl. nemdohányzó, gyermektelen. Nagyon sok elvált, gyerekes meg dohányzó bepróbálkozik, hiába írtam ki, hogy nem érdekel.

27 L

2022. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3



ha szimplán leszólítanak az utcán, hogy ismerkedni akarnak veled, azon mi nem komolyan vehető?

mi a gondolatmenet?



#2


a nagyon komoly az azért nagyon ritka lehet, ha neked több év ismeretségre van szükséged... azt hiszem ezen események mentén haladva hamar kihalna az emberiség javarésze

2022. júl. 28. 14:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükségem több évre. Csak ilyen volt a komoly próbálkozók nagy része. Pl gimis osztálytárs. A nagyon komoly az az, mikor gyakorlatilag szerelmet vall úgy, hogy el is hiszem (ehhez kell pár hónap, de volt, hogy az illetőt évek óta ismertem). Kb évente van, mondtam.

A kevésbé komoly próbálkozást általában nem veszem észre vagy nem veszem komolyan, pláne ha nem tetszik az illető. Ennek feloldása, hogy én is teszek lépéseket felé. Ez viszont nincs azoknál, akik nem tetszenek.


Jelenlegi párommal először 4 hónappal az első randink előtt találkoztam. A randi kb azonnal megtörtént ahogy elkezdtünk érdeklődni egymás iránt. Csak előtte hónapokig csak látásból ismertük egymást.

2022. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5


köszi


használtál fogalmakat, ami nem világos

pl. kevésbé komoly próbálkozás, amit nem veszel komolyan


ezt tudnád nekem definiálni?

2022. júl. 28. 14:50
 7/20 A kérdező kommentje:

mit jelent az, hogy kevésbé komoly?


most nyilván nem az utcán odafütyülésre gondolok, de mégis mi a kevésbé komoly?

mitől lesz az egyik komoly, mitől a másik komolytalan?

2022. júl. 28. 14:51
 8/20 anonim ***** válasza:

Kevésbé komolyba sokminden beletartozik. Leszólítás, tábori nyomulás (tehát ha ismered pár napja), vagy kreatívabb leszólítások. Ide tartoznak azok a barátok, akik akarnak többet, csak nem mutatják eléggé, vagy szerveznek programot kettesben, de nem mondják, hogy randi stb.


Az összes olyan próbálkozás kevésbé komoly, ami nem sorolható a komolyba, tehát vagy nem tudom elhinni, hogy tényleg engem akar nem csak valakit, vagy nem tudom eldönteni, hogy akar-e valamit vagy mit akar.


Amúgy szerintem elég jól definiáltam a komoly próbálkozást a 2-es kommentemben.

2022. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem jól definiáltad, mert ha valaki hónapokig bámul nyálcsorgatva, az a realitástól és a hétköznapi elfogadható stratégiától baromi messze van
2022. aug. 1. 17:08
 10/20 A kérdező kommentje:

#8


a lényeg, hogyha nem a munkahelyen csorgatja valaki a nyálát, lesekszik, bámul, szemezik, akkor az nem komolyan vehető ismerkedési szándékkal rendelkezik

2022. aug. 1. 17:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!