Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha férfiként nem sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha férfiként nem sírok egy romantikus filmen? Érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés

Már a 3.randink a nővel, jól alakul a kapcsolatunk.Filmet néztünk.Ő választott filmet.Tipikus romantikus nyálas filmet.Nincs gondom velük, szeretem az ilyeneket is.A filmbe voltak romantikus, meghitt és megható pillanatok,és ugye ezek a filmek így is zárulnak le.A film alatt a nő többször elsírta magát, természetesen nem hangosan visítva, hanem visszafogottan és próbálta eltakarni, eltitkolni előlem.A film végén is törölgette a szemeit.

Gáz hogy bennem kb. semmiféle érzelmet nem váltott ki a film? Mármint úgy nem indult meg semmi komoly az események hatására.Elismertem hogy szép története volt, jól kitalálták, jól megírták a sztorit és jól megvalósították jó színészekkel.Elvitt magával a film,meg kicsit szomorú volt a vége,de sírni nem tudtam volna rajta!

És kicsit kellemetlen volt a végén hogy a nő zavarban van hogy törölgeti a könnyeit meg próbálja összeszedni magát,én meg kínba vagyok hogy hát jól van véget ért, mit csináljunk ezután?! :)



2022. júl. 31. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Én kb 10 évesen sírtam utoljára bármin is, ezen semmi nem múlik. Attól, hogy racionális alkat vagy, és nem tudsz egy kreált dolgon sírni mint egy film,nem jelenti azt,hogy nincsnek érzelmeid.
2022. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz. A hollywood típusú giccseken erőst ciki , ha egy nő sír, hát még férfi. Leginkább azon lehet sírni, hogy milyen ócska, silány takarmánygiccsel etetik a nézőt.
2022. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem az lenne gáz, ha ferfi sir romantikus filmeken?
2022. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

A legtöbb ilyen romantikus film annyira klisés förmedvény, hogy egyáltalán nem lehet rajta sírni, szóval nem gáz. Szerintem nagyon kevés olyan film van amin alapvetően lehet sírni, mert tényleg egy érzelmi hullámvasút.


Tehát nem gáz.

2022. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most akkor annyira sz.rok ezek a filmek hogy oké hogy egy férfi ne is sírjon rajtuk, de olyan minőségűek hogy az is gáz ha a nő ennyit sír alatta? :) Az eddigi válaszok alapján egy újabb kérdés fogalmazódott így meg bennem :)
2022. júl. 31. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a romantikus filmeket kerülöm nagyrészt kivéve, ha normális, nem nyálas (például az Angol beteg kaliberű igényesebbek).


De szinte mindig állatos, vagy olyan filmeken sírok, ahol Gyerekek-család van, és rossz történik a kicsikkel

2022. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kell sírni.. de szerintem te nem vagy romantikus alkat , ez majd idővel a csajnak is lefog esni és hamar kiábrándul belőled amikor pár hónap után elkezded hozni az igazi éned.
2022. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem minden csaj a nyálas, romantikus férfiakra bukik!
2022. júl. 31. 22:37
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Na, a romantikus filmektől tudok édesdeden vért hányni. Idegesítő számomra az a rengeteg majomvergődés, amit balf*szkáim lecsavarnak a vásznon. Ott a megoldás, b*sszameg! Csak ugye ha normálisan menne minden, akkor nem lenne film sem... Annyira életszerűtlenek, hogy borzalom.


Szerintem az is normális ha sem pro sem kontra nem hoz ki belőled érzelmet.

2022. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mért ha gáz akkor fogsz? Ilyen vagy, pont. Nem gáz.
2022. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!