Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyok, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, vajon lehet esélyem egy 48 éves nőnél?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, menthetetlenül beleszerettem. Egyáltalán szerelem lehet, amit érzek? Ha éppen huncutabb hangulatomban vagyok, akkor hálószobában zajló dolgokról fantáziálok vele kapcsolatban akár perverzebb dolgokat is, ha pedig éppen romantikus hangulat jön rám, olyankor arra gondolok, hogy szorosan összeölelkezek vele egy kanapén, ahol nincs más fény néhány gyertyán kívül és sírig tartó szerelmet esküszünk egymásnak. Van, hogy gondolatban már össze is költöztem vele.


A megismerkedésünk strandon történt. Először a vízben véletlenül egymásnak úsztunk, aztán a büfénél löktük fel majdnem egymást, azután harmadszor is szembetalálkoztunk a mosdónál, ekkor már nevetett és azt mondta, úgy látszik mi már nem tudunk létezni egymás nélkül és megkérdezte van-e kedvem beszélgetni vele. Ekkor már folyamatosan csak ő járt a fejemben, úgyhogy belementem. Meg is lepődtem magamon, hogy ilyen könnyedén és felszabadultan el tudtam vele trécselni sok mindenről, hiszen valahol kicsit nagyra nőtt óvodásnak érzem magam, de búcsúzáskor kiszaladt a számon, hogy látjuk-e még egymást? Erre somolyogva megadta a számát és annyit mondott, hogy élvezte ezt a napot.


Azóta odáig fejlődött a viszony, hogy megismerkedtünk úgymond egymás világával. Ő elhívott engem színházba, teázóba, én elhívtam őt mekibe, meg táncolni.


Egyik nap konkrétan jártam nála is, segítettem neki ház körüli munkában, közben ugyancsak beszélgettünk, azóta már viccelődünk, csipkelődünk is egymással, van, hogy megböki az orrom, meg cukorbabának becéz, amikor igazán belelendülünk a nevetésbe. Ezután megkért, hogy masszírozzam meg a vállát, vagyis ezt is afféle bizalmi dolognak vélném, legalábbis, ha nem csak a túlzott ábrándozás mondatja velem. Még annyi, hogy "puszi-puszival" az utóbbi időben köszönni illetve elköszönni egymástól.


Ti mit gondoltok mindezek alapján? Szerintetek ezek lehetnek véletlenek? Tetszhetek neki? Ő is komolyabbat akar vagy csak egy nagyon jó barátot? Lehet, hogy túlságosan beleéltem magam és csak ámítom magam, vagy éppen jól értelmezem a dolgokat és túl mimóza vagyok?


Esetleg én is hívjam meg őt magamhoz? Netán kérjem meg, hogy ő is masszírozzon meg engem? Vagy mondjam meg neki nyíltan, mit érzek, akár merjem csak úgy hirtelen megcsókolni?


Az biztos, hogy már több van köztünk egy szimpla "jó ismerős" viszonynál, de mégis, vajon jelenleg mi lehet köztünk és hová halad, lehet jó vége?



2022. aug. 1. 12:56
 1/8 Hellmano ***** válasza:
73%
Ha cukorbabának nevez, ahogy írod, akkor bevállalna tuti és lehet még el is tart, majd és ő lesz a Cukrosmamid. Lehet erre célzott ezzel a szöveggel, hogy kapj észbe.
2022. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először azt próbáld kipuhatolózni hogy egyáltalán vonzódik e a nőkhöz...

Én ugyanígy viselkedem kB

Nagyon közvetlen és barátságos vagyok

Nekem az érintés az egyik szeretetnyelvem

Nagyon szeretem a barátnőim megölelni, masszírozni stb

És én mégis a férfiakat szeretem

Úgyhogy ennyiből én semmire sem tudnék következtetni

2022. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, először derítsd ki, miért nincs párja a nőkhöz vonzódik-e. Ha igen, akkor tuti van esélyed.
2022. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kerdezd Morfikat.... O a szakertoje az ilyen kapcsolatoknak....



38F incel

2022. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ízlett a kolbász hogy csigára térsz át ?
2022. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elvoltunk tegnap sütizni, rátereltem a beszélgetést a szerelemre, párkapcsolatokra.


Azt nem árultam el neki egyelőre, hogy leszbikus vagyok, viszont azt igen, hogy szűz. (Merthogy eddig tényleg nem volt senkim, a fiúk/férfiak kezdettől fogva nem vonzottak, lányt/nőt pedig sajnos még nem találtam olyat, aki igazán megdobogtatta volna a szívemet. Illetve most, az ő személyében igen, de ezt így nem mertem benyögni neki.)


Ő azt mesélte magáról, hogy volt már számos párkapcsolathoz szerencséje, de azok már a múlté és a mai napig keresi az igaz szerelmet, akivel testileg-lelkileg-partnerileg egybeforr.


Nem mondta ki konkrétan, hogy azok a bizonyos múltbéli kapcsolatai férfiakkal, avagy nőkkel voltak, így hát óvatosan a homoszexualitásra tereltem a témát politikai körítésekkel és azzal szembesültem, hogy támogatólag beszélt a melegekről/leszbikusokról, azt is hozzáfűzte például, hogy szerinte ha két szív igazán szereti egymást, akkor nemhogy az azonos neműség, de még az anyatermészet sem állhat közéjük.


Most már tényleg úgy érzem, hogy egy szikla van a hasamban, annyira remélem, hogy ezek biztató jelek.


Arra gondoltam, elhívnám őt valami romantikusabb helyre, esetleg kicsit csinosabbra kicsípném magam.


Annyira izgultam, hogy amikor elbúcsúztunk, akkor kicsit izgága lettem és köszönés közben olyan idétlen félszeg módon intettem neki, ő pedig erre megfogta a kézfejemet és a tenyerembe puszilt.

2022. aug. 2. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:

ő pedig erre megfogta a kézfejemet és a tenyerembe puszilt.


Én valahogy kétlem, hogy egy hetero nő csinálna ilyet egy barátnővel. Megöleljük, megpusziljuk egymást, de azért nem csókolunk egymás tenyerébe.

Hívd el randizni.

2022. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább ülj le anyukáddal megbeszélni a dolgokat.
2022. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!