Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4.találkozón sem csókolt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4.találkozón sem csókolt meg, nem ért hozzám, akkor legalább meleg?

Figyelt kérdés
Talán jobban esne az önértékelésemnek ha meleg lenne. De most akkor mégsem tetszem neki? Nem vagyok elég jó nő neki? Oda voltam érte, de kezdek kiábrándulni. Nem tudtam hogy ez így fog alakulni, nagyon régóta tetszett, erre 4 találkozóval kiírtja bennem azokat a kis érzéseket, amiket tápláltam iránta.

2022. aug. 2. 21:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ha 4 randi után sem csókol meg, és még csak meg sem érint,akkor nem akar tőled semmit. Egy pasi, akinek bejössz, nem fogja kibírni, hogy ne érintsen meg.

De hogy miért randizik veled ennyit, azt nem értem. Minden esetre a következő randit ne te kezdeményezd.

2022. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan pasival randiztam, akivel 10 évvel korábban egy buliban csókolóztunk 19 évesen. Aztán mindketten valahogy mással jöttünk össze.

3 évvel később megint összekeveredtünk, egyszer majdnem le is feküdtünk.

Aztán tavaly, 7 évvel az utolsó találkozás után újra nekikezdtünk. Nem emlékszem hány randi volt a 12 nap alatt, de majdnem 2 hét volt mire először megcsókolt. Mert ő egyszerűen ilyen fajta, nem szereti elsietni az ismeredést.

A korábbi fiatalkori "kavargásaink" meg nem ide tartoztak. Nekem ez pont tetszett benne ☺️

2022. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0-ról? És nem csak barátságnak indult esetleg? Vagy ha most kezdtetek beszélni is azért 4 nap még nem sok.
2022. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem, hogy az esetek többségében nekem kell vagy 2 hónap amíg eldöntöm valakiről hogy akarom e.
2022. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
33%
Úri ember.
2022. aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Erintsd meg, csókold meg te.
2022. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Hans Pötterman ***** válasza:
Egyszerűen csak nem mer,lehet egyértelmű jelre vár
2022. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Te miért nem csókoltad meg?
2022. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

1 éve ismerjük egymást.

Nem vagyok az a fajta aki nekiugrik, nekem az nem is lenne jó. Nem vagyok férfi.

Ha akart volna valamit az nem ilyen lenne. Találkozni lehet hogy azért hívott mert unatkozik 🤷

2022. aug. 3. 11:49
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi dolga a kezdeményezés, akkor a nő dolga a mosás, főzés, takarítás. Erről ennyit.
2022. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!