Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4.találkozón sem csókolt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4.találkozón sem csókolt meg, nem ért hozzám, akkor legalább meleg?

Figyelt kérdés
Talán jobban esne az önértékelésemnek ha meleg lenne. De most akkor mégsem tetszem neki? Nem vagyok elég jó nő neki? Oda voltam érte, de kezdek kiábrándulni. Nem tudtam hogy ez így fog alakulni, nagyon régóta tetszett, erre 4 találkozóval kiírtja bennem azokat a kis érzéseket, amiket tápláltam iránta.

2022. aug. 2. 21:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19. Én pl rákérdezek hogy biztos hogy akarja e, mert volt már hogy kiderült, hogy amúgy full van pasija, de végülis jól csókolt a végére.
2022. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mindenki szerint várnom kellene még, de én jártam már úgy hogy egy pasiból barát lett csak, pedig én vonzódtam hozzá. Sőt egy másik eset amikor 3 hónapig találkozgattam valakivel (ő akarta) és az is csak beszélgetett. Értek ilyen kudarcok korábban is. Hiába gondolhatjátok most hogy biztos ronda vagyok vagy büdös, ez sem áll fenn.

De nem is a külsőm miatt nincs már önbizalmam, egyszerűen lehet hogy nincs semmilyen szexuális kisugárzásom.

Így pocsékul érzem magam, úgy érzem hogy nem tudok mit tenni, szoknyában mentem, hátha, most írjam a homlokomra hogy fel vagyok izgulva? Tőlem 1 méterre ül. De én nem alázhatom meg magam.

2022. aug. 3. 16:17
 23/28 anonim ***** válasza:
22. Nem mindenki, te írtad le, hogy nem kezdeményezel, így azt fogja hinni, hogy csak barátkozol.
2022. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szüzet fogtál. Semmit nem jelent amúgy, hogy 30 feletti.
2022. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24. Az hogy valaki gátlásos e vagy sem, az nem szüzesség kérdése, csak az esély nagyobb rá, hogy egy gátlásos szűz marad, de aki mindenkinél bepróbálkozik az is csúnyán elbaszhatja és szűz marad.
2022. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Elvált. Nem szűz.
2022. aug. 3. 19:40
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor csak nagyon óvatos, nyugodtan kezdeményezhetsz te.
2022. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
4 tali alatt nem mászott rád, tehát meleg, de ezzel a logikával te ebben hiszel és te se mentél rá, így hát akkor te fix leszbikus vagy?
2022. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!