Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén 20-25 közötti Nők.Miv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén 20-25 közötti Nők.Mivel tudnám kompenzálni azt hogy kicsi vagyok odalent(11)?Ne azt írjátok hogy nem a méret a lényeg legalább 3× belefutottam abba hogy hiába tetszem neki jól elvagyunk,kedves vagyok stb..dobnak a méretem miatt.?

Figyelt kérdés
Pénzt ne írjátok mert van de aranyásó nemkell akkor maradok a kvaknal.Kezdek teljes kiborulni mert amúgy jó életem lenne de megőrít ez a dolog

2022. aug. 5. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nagyobítasd meg. Problem solved
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Jó személyiséggel. Vannak olyan lányok akiknek ez a méret totálisan megfelel. Egyik exemnek 8 cm volt. Igaz mi nem ilkettünk össze, de utána megtalálta azt a nőt akivel igen.6 éve házasok.
2022. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fontos a határozottság. Tehát hogy legyen férfias az illető. Ne ezen keseregjen. Attól sokkal vonzóbb egy férfi, ha tudja magáról, hogy az. Ez milliószor fontosabb a méretnél.
2022. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1.vicces gyerek vagy

2-3.Jó személyiségem van a jókedv sugárzik rólam ismétlem jól elvoltam mindegyikel amíg randizgatunk-ismerkedtünk

Honnan tudom megállapítani hogy kB milyen lánynak lennék elég(magasság,súly)?Kezdek lassan kifutni az időből sokat próbálkoztam már

2022. aug. 5. 22:10
 5/26 anonim ***** válasza:

Dehogy futsz ki az időből.

Erre nincsen tuti recept.

Nekem volt kicsi, átlagos, és extrém méretű pasim is.

Aki kb 10 11 cm ott is ugyanúgy vokt szex, habár ott azért az előjátékra azért szükség volt. De simán el tudtam élvezni.

2022. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A lány kinézete alapján nem lehet megmondani. Persze, ha magasabb, akkor lehetséges, hogy mondjuk nem érsz el a G pontjáig, de ismerek alacsony vékony lányt, aki az óriásokra bukik.
2022. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha az előző palija 15-20 cm között volt akkor azokat felejtsem el?
2022. aug. 5. 22:32
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Ne. Ha ez alapján kiszórod a nőket, abszolút semmi esélyed.
2022. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ismerkedéskor meg szokás kérdezni a nőtől hogy az elöző pasijának mekkora volt?
2022. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9.Ezt hol olvastad?Csupán egy rossz gondolat volt részemről hogy így szűrjek.
2022. aug. 5. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!