Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén 20-25 közötti Nők.Miv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén 20-25 közötti Nők.Mivel tudnám kompenzálni azt hogy kicsi vagyok odalent(11)?Ne azt írjátok hogy nem a méret a lényeg legalább 3× belefutottam abba hogy hiába tetszem neki jól elvagyunk,kedves vagyok stb..dobnak a méretem miatt.?

Figyelt kérdés
Pénzt ne írjátok mert van de aranyásó nemkell akkor maradok a kvaknal.Kezdek teljes kiborulni mert amúgy jó életem lenne de megőrít ez a dolog

2022. aug. 5. 21:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudjátok mit beszéltek.

Az átlag méret 15 cm körül van, a 11 meg nagyon kicsi, épp hogy nem mikropénisz.

Ja persze ezer fontosabb dolog van, ezt azoknak próbáld megmagyarázni, akik dobták amiatt.

Ilyen kis farokkal nem lehet egy nőt rendesen megdugni, sajnos ez a helyzet.

2022. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Havi nettó 1 milliós fizetes
2022. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

21.Félig meddig énisígy látom.Vannak ugyan olyanok akiknek nem a kolbász a legfontosabb csak sajna most 3 ba beleszaladtam egymás után

22.Jó körülmények között élek de ezt a kapcsolat elején nem mutatom csak ha tudom hogy nem aranyásó

2022. aug. 6. 17:38
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért nem mutatod? Ez az esélyed, hogy elfogadják a bébi péniszed.. valamit valamiért..
2022. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, nem bántásnak szánom. Az a nő aki nagyob szeret oralozni, kezimunkazni.. Nem fogja veled beerni. Tudsz kompenzálni te is hasonlókkal nagyjából, de azt nem tudod helyettesíteni, hogy két kézzel lehessen rajta játszani.

Ez a személyiség duma meg istenem.. Nyilván nem a farok a legfontosabb, de a személyiségen nem lehet egy jót lovagolni.

2022. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kompenzálni? A figyelmessegeddel, humorérzékkel. Kis szerszámmal is lehet jó munkát végezni. :) A humorérzék, jókedv, pozitivitás hosszú távon fontos egy kapcsolatban.
2022. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!