Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén 20-25 közötti Nők.Miv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén 20-25 közötti Nők.Mivel tudnám kompenzálni azt hogy kicsi vagyok odalent(11)?Ne azt írjátok hogy nem a méret a lényeg legalább 3× belefutottam abba hogy hiába tetszem neki jól elvagyunk,kedves vagyok stb..dobnak a méretem miatt.?

Figyelt kérdés
Pénzt ne írjátok mert van de aranyásó nemkell akkor maradok a kvaknal.Kezdek teljes kiborulni mert amúgy jó életem lenne de megőrít ez a dolog

2022. aug. 5. 21:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
ne a hosszabításra menny ha nem a vastagításra.. saját testedből szívnak le zsírt és feltöltik a farkad.. ha vastag akkor a méretével nem foglalkoznak annyira..
2022. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hosszabbítás nem játszik Magyarba nagy a kockázata hogy nemfog felálni.Mi számít vastagnak?
2022. aug. 5. 23:08
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
13-14 cm az európai átlag f.sz. A 11 nem kicsi. Átlag alatti, de nem kicsi.
2022. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13. Így van .. Sokszor hazudnak a lányoknak és 15 centisre 19 et mondanak.. 17 centisre meg 20 -at.. így a lányok igazából azt sem tudják mi mekkora valójában..
2022. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

En nokent azt mondanam hogy eloszor nyald ot elvezesig es utana a nonek a masodik menetnel mar amugyis minden mindegy :D szemelyes tapasztalat.

Es ez legyen minden alkalommal igy, vagy 69 elvezesig es utana 1 rendes menet.

Szoval elojatekot mindig told meg neki.

2022. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

20 cm-nel nem volt kisebb farku pasim. A tobbit elkuldtem anelkul,h hozzanyultam volna.


Plasztikai sebeszhez menj mindenkepp es csinaltass nagyobbitast.

2022. aug. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit kompenzálni! Ezer meg egy tulajdonság van, ami millioszor fontosabb, mint a farokméreted!
2022. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek srácot icipici pénisszel nagyon nagyon kicsivel, de mindig akadt nője. Mondjuk pénze is a nőkre azt hozzáteszem.
2022. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén, nem szimpatikus, hogy 20-25 éves nőkre szűrsz egy KÉRDÉS miatt is.

Azt írod, kezdesz kifutni az időből, közben 20-25 éves nőkkel ismerkedsz, akkor annyira még nem csúszhatsz ki az időből! Érdemes lenne reálisabban gondolkodni! Az mondjuk nem lenne rossz 0. lépésben! Az élet minden területén.


Engem mérhetetlenül zavar, hogy rossz a helyesírásod, nem használsz mondatközi írásjeleket. Ezzel leszűkíted a kört igénytelenebb nőkre. Nyilván ha valami ellen nem tudsz tenni, akkor olyan dologban fejlődj, amiben tudsz. Jellemben abban, hogy hogy viselkedsz az emberekkel. Ha csak a szexben tudsz gondolkodni, a szex nem csak a behatolásból áll. Tanulj meg jól nyalni, ujjazni, hozzá érni a nőhöz. Ahhoz kell valami mély tisztelet és odafigyelés. A karizma szexi. Fogalmam sincs, benned van e ilyen, vagy már full fusztrált és elégedetlen vagy, hogy nem vagy jó (szerinted). Nagyon kellemetlen, hogy ezen pörögsz, engem nőként nem hozna lázba, hogy méricskélsz, szorongsz, hogy mi a helyzet odalent, ami egy megváltoztathatatlan dolog (ha nem kezdesz el alternatív eljárások után kutatni).

2022. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
+ meg ez, hogy magasság, súly alapján akarod megítélni, hogy kinek lennél elég... nevetséges!! Én nem vagyok benne biztos, hogy ez a méret itt a legnagyobb gát.
2022. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!