Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kiábrándító az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábrándító az ha egy csaj utálja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nekem annyira fura az ha ismerkedek egy lánnyal és egyáltalán nem érdekli őt a gyerekek, közömös, vagy utálattal van feléjül. Nekem nagyon tetszik az ha egy lányon látom azt hogy szereti a gyerekeket, babákat. Én szeretnék majd gyereket, meg azért egy 20+ os lány már érdeklődhetne szertintem, persze a gyerekvállalás ráér.
2022. aug. 7. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Az gáz, azért a nők 90%-a szereti a gyerekeket. De ha már nem is szereti, de ne legyen már ellenük.
2022. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Neked igen, másnak nem. Keress olyat, aki imádja a gyerekeket. Miért nem lehet megérteni, hogy mindenkinek más a fontos az életben?
2022. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok, eddig 6 barátnőm volt (36 vagyok), és bár minddel szétmentünk, de abból a 6 ból 5 imádta a gyereket, 3 erőltette is, hogy legyen már gyerekünk, csak ugye nekem akkor még nem volt saját lakásom, anyámhoz vagy albérletbe még nem akartam gyereket. Még mielőtt valaki nekem esne, hogy biztos 8 osztályt vlgzett nőkkel voltam együtt, akik bárhová szülnének közlöm, hogy mind mérnök, közgazdász, pénzügyes diplomás nő volt. A másik 3 ból is kettő folyton mondta, amikor sétáltunk, hogy de édes az a kisgyerek ott. Csak az egyik nem. Na pont az a helyzet, hogy a6 exemből ennek az 5 nek már van férje és 1 vagy 2 gyereke, de pont annak az egynek nincs, aki soha nem mondott semmit a gyerekekről. Az egy házsártos, örökre szingli 35 éves nő lett, aki a munkájának él, nettó 1.1 milliót keres vezető mérnökként.
2022. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Nincs bajom a gyerekekkel, de nem szeretnék szülni és különösebben nem is vágyom a társaságukra. Mi ebben a gáz? Nem vagyunk egyformák. Nekem is szimpi 1-2 dolog az ellenkező nemben, de nem várom el hogy mindenki megfeleljen annak..
2022. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, nem az. Én férfiban vagyok így.
2022. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress olyant, aki akar gyereket
2022. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Lányomat szeretem, más gyereke hidegen hagy.
2022. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az.


szeretni senkit sem kell , illetve nem is lehet.


én sem tudok mit kezdeni a gyerekekkel mert nem érdekelnek, és nem is akarok soha.

2022. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi kiabrandito...
2022. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például egyáltalán nem az. Én sem akarok gyereket.

Szóval ha egy nő nem akar, az hatalmas pozitívumot jelent, nem pedig hátrányt.

Nyilván nem vagyunk egyformák.

De ez nem baj.

2022. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!