Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 28 évesen tudtam külön költözni és egyedül lakni először, akkor be tudok pótolni még dolgokat?

Figyelt kérdés
Eddig albérleti szobában laktam és most saját lakásom lett. Még elismerem fiatalabb koromban nem zavarta a lányokat hogy nem egyedül laktam, pl. 21-22 éves koromban simán volt, hogy feljöttek velem a lányok szexelni a 3 szobás panelbe amit 3-an béreltünk és olyan is volt, hogy földön lévő matracon csináltuk, mert az ágyam előtte épp tönkre ment és nem zavarta őket. De aztán olyan 24-25 éves koromtól már észrevettem fontosak voltak a lányoknak a lakhatási körülményeim is és ismerkedéskor szerintem egyre több lány volt arányaiban, akiket zavart nem egyedül élek és mondjuk ezért nem jöttek fel hozzám, ezért maradt abba az ismerkedés. Az utóbbi pár évben már csak ha nagyon tetszettem egy csajnak akkor volt valami (és így le tudta nyelni, hogy nem egyedül lakom) és olyankor is általában nála voltunk a lakásában, albérletében, stb. Szerintetek is valóban egy huszonpár feletti férfit nagyon akadályoz már a csajozásban az, ha nem egyedül lakik? És ha ez megoldódik, akkor onnantól javulhat a helyzet? Természetesen nem arról beszélek, hogy előtte tök lúzer és ez old meg mindent, mint ahogy nálam sem ez a helyzet.
2022. aug. 11. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Mindenképp jobb helyzetben vagy.
2022. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél bepótolni?

Eddig is voltak barátnőid. Attól, hogy egyedül élsz, attól nem gőzölnek be a csajok, és fogsz naponta 3-at hazavinni egy órára.

2022. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Saját lakás vagy csak albi?
2022. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3. Saját lakás. Igaz csak egy másfél szobás panel, de az én nevemen.


2. Azt, hogy az utóbbi néhány évben azért mégis csak kisebb sikerem volt. Nem egy lányt "turn off"-olt, amikor mondtam hogy albérletben lakom lakótárssal. Még 20 évesen lehet nem érdekli őket, de idősebben igen.

2022. aug. 11. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Vesd bele magad a csajozasba
2022. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"és olyankor is általában nála voltunk a lakásában, albérletében, stb. "


Huh, huszonéves csajnak volt saját lakása? Nem rossz! Azért kíváncsi vagyok, hogy mit dolgozott, hogy ennyi idősen már saját lakása van.

2022. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Örökölhette, kaphatta a szüleitől huszonévesen.
2022. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: és akkor a csajok így is elvárják a férfitól az önerőből a saját lakást? Kemény.
2022. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért várná el?
2022. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9: ". Az utóbbi pár évben már csak ha nagyon tetszettem egy csajnak akkor volt valami (és így le tudta nyelni, hogy nem egyedül lakom) és olyankor is általában nála voltunk a lakásában, albérletében, stb."


Tehát neki van saját lakása, tökmindegy hogy honnan, akkor legyen a pasiknak is, jó végül is neki is tökmindegy, hogy honnan csak legyen. Illetve gondolom a csajok nagy része ezt mindenképp elvárja, mert most miért kapjon ő kevesebbet, mint a másik csaj, aki csak jó helyre született, de lehet hogy rondább, nem?

2022. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!