Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki netes ismerkedés legelején felhozza a szexet az alkalmi kapcsolatot keres. És aki pár nap után, vagy egy hét után az is valószínűleg azt?

Figyelt kérdés
Vagy mikor szoktak róla beszélni normális esetben? Ha valaki nem szexkapcsolatot keres. Sokakkal cseteltem és sokan nagyon hamar felhozzák. Miből tudhatom hogy nem csak szexet szeretne a férfi?
2022. aug. 12. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én netes ismerkedés során egyszer sem beszéltem szexről. Társat kerestem, nem szórakozást. Ez az én példám
2022. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki fel meri hozni még nem biztos, hogy csak szexet keres. Csak nem csinál úgy, mintha ez a téma nem létezne.

Ha belegondolsz sok emberrel beszélsz szexről mégsem akarsz tőlük semmit.


De persze a legtöbben ettől függetlenül szexet akarnak csak, de ennek a megállapítása nem ezen múlik.

2022. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészen így működik... Én azzal is felhozom a szexet, akivel komolyat tervezek, mert többek között a humorom része is.


Párommal is már azelőtt beszéltünk ilyenekről, mielőtt találkoztunk volna (Tinderen), aztán mégsem vettük egymást szarba emiatt és már 4 éve együtt élünk.

2022. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan egy hónap után jött kb szóba. Igaz mi tizenévesek voltunk és egy játékban találkoztunk, nem konkrét társkeresési céllal.
2022. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pl arra gondolok hogy azt írja hogy kíván,szeretne szexelni. De valaki csak megemlíti a szexet, vagy kérdez róla.
2022. aug. 13. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!