Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Hogy reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy reagáltok arra, ha illedelmesen megszólít egy ismeretlen valószínűleg ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Például utcán, tömegközlekedésen, munkahelyen, az egyetem folyosóján odamegy hozzátok egy fiú, férfi beszélgetni, majd ismerkedés felé tereli a szót. A köszönés után elhajtjátok, vagy lehet a dolgokból valami?

2021. okt. 2. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Otthagyom
2021. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azonnal nem fordulok el, mert lehet hogy csak kérdezni akar valamit, hogy nem tudom hol van az xy út vagy megálló. Ha megmondja hogy ismerkedni akar akkor megköszönöm az érdeklődést és megmondom hogy kapcsolatban vagyok. (Egyébként ezt mondtam akkor is mindig amikor nem volt párom de az a pasi aki leszólított nem tetszett. Egyszerűbb mint megbántani azzal hogy bocs de nem tetszel.)
2021. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Illedelmesen meghallgatom, mert egy mondat alapján nem feltétlenül tudom, hogy mit akar, aztán amint rájövök, hogy ismerkedni szeretne, illedelmesen elköszönök tőle.
2021. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mivel vette a fáradtságot hogy illedelmesen szólít meg, nem tahó módon, én is felveszem azt a stílust. Egyáltalán nem ismerkedem férfiakkal, nekem férjem és gyerekem is van, így gyorsan rövidre zárom a beszélgetést.
2021. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én általában jól reagálok az udvarias emberekre. Ha még szimpatikus is, pláne. Ha nem, akkor udvariasan visszautasítom.
2021. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha illedelmes, akkor én is mindig igyekszem kedves lenni. Ilyenkor általában megköszönöm az ajánlatot, majd megmondom, hogy van barátom (tényleg van, nem kamu lekoptatós szöveg).

Ha nem lenne és szimpatikus lenne az illető és valamennyire tetszene is, adnék egy esélyt a dolognak.

2021. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már férjnél vagyok, szóval ezt udvariasan elmondom. Jó estben elhiszik és elköszönnek, rossz estben én vagyok a hazug krva, aki csak így akarja lekoptatni őket.

Amíg nem volt kapcsolatom, addig nyitott voltam az ilyen ismerkedésre.

2021. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi, tetszik, akkor belemegyek, ha nem jön be, akkor illedelmesen pattintom.
2021. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amig paratlanul tengettem a napjaimat addig nyitott voltam ilyenekre. Mondjuk ne setalas vagy, ami rosszabb, rohanas kozben szolitson le. Inkabb olyankor, amikor nem haladok, pl ulok vagy napozok. Erre jo volt az egyetem, a bkv es egy-egy buli is. Ha pedig ott vannak a bnoim az meg jobb is, mert kevesbe lehet kinos. Hajra :)
2021. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene, beszélgetnék vele, ha nem tetszene, azt mondanám, hogy már foglalt vagyok.
2021. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!