Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja randizunk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja randizunk, nem jelentettünk ki semmit hivatalosan, de egyszer csak felvillant a telefonján a tinder (nem is egyszer). Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Nem akarom kérdőre vonni, amíg nincs semmi kimondva, de mégis bántott a dolog. L22

2022. aug. 14. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell kérdőre vonni, én tuti nem pazarolnám ilyenre az időm, és tudnám, hogy keresnem kell jobbat, aki majd velem foglalkozik. De neked még lehet van sok energiád ilyen semmirekellő pasikra ill. nem zavar, ha nem lesz komoly kapcsolatod.... ez rajtad múlik. A hozzáállása tisztán látható.
2022. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
+ aztán ne csodálkozz 1-2 év múlva, hogy jaj miért ilyen a pasim, férjem. Ilyenekre mondják, hogy tudni kell, kivel érdemes leállni, kivel nem.
2022. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#1-#2-vel egyetértek. Meg aztán az is kérdés, hogy hány randi volt 1 hónap alatt és azokon mi történt. Férfiként ha elmegyek randizni, akkor a telefonom eleve a zsebemben van, nem mutogatom, így aztán nem is értem hogy láthattad neki a tindert felvillanni. Nem foglalkoznék vele, alap hibákat követ el, amik nem egy boldog kapcsolat kezdetei.
2022. aug. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Több vasat tart a tűzben, másokkal is randizik, azonkívül bunkó is de nagyon. Instant lapát, mindenhonnan letiltás örökre.
2022. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Amíg nem mondtok ki semmit, hanem csak randiztok addig lehetnek mások. Szerintem ez így erkölcsileg is rendben van.

24n

2022. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Mindenféle aktivitásról küld a Tinder értesítést, velem többször előfordult, hogy randin lett match.


(Ha én írtam volna az algoritmust, akkor az úgy működne, hogy amint a gps jel alapján azt látom, hogy két felhasználó, akik már beszélgettek, 30 percnél tovább vannak ugyanazon a földrajzi koordinátán, akkor megboostolom mindkettőt, hogy utána nagyobb legyen a kísértés, hogy tovább használjak az app-ot. Nem én írtam, és az etikus Tunder ilyet tuti nem csinál.)


Szóval ez alapján még nem fejezném be az ismerkedést, viszont végre lazán rátérnék arra, hogy ki, mit szeretne a másiktól.

2022. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem korrekt dolog, én azért rákérdeznék, bár lehet úgy se mondana igazat. De nem érdemes folytatni szerintem ilyen emberrel. Nekem már az is fura volt, amikor hetek óta beszélgettem valakivel, ő meg többször változtatott a képein meg a leírásán, szóval aktívan használta a Tindert. Nekem az alap lenne, hogyha valakivel kialakul egy jó és tartalmas beszélgetés, akkor nem keresek új matcheket, hanem arra koncentrálok. Pláne ha már randi is volt. De sajnos nem hiszem, hogy sokan gondolkodnának hasonlóan.
2022. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy a második randin meg akart valamit mutatni a telefonján, feloldotta és a Tinder jött be. Tehát amíg pl mosdóban voltam, ő Tinderezett... Akkor úgy voltam vele én is, hogy nem vonhatom kérdőre, még egy csók se volt köztünk. Aztán végül tovább randiztunk és össze is jöttünk, két hete voltunk együtt, amikor szintén valamit a telefonján akartunk nézni, majd láttam, hogy még mindige van töltve neki az app (nem volt megnyitva). Úgy gondoltam, most még nagyon friss a dolog, biztos csak fent hagyta, nem kell aggódni, nem szabad szóvá tennem. Aztán kiderült, hogy folyamatosan csalt engem a kapcsolatunk alatt😅


Te ne kövesd el azt a hibát, amit én. A mostani barátommal mindketten aznap töröltük magunkat minden társkereső appról, hogy először csókolóztunk, de az első randi után se használtuk már, csak akkor még fent maradt az app. Ha gondolod kérdezz rá, hogy kell-e még neki a Tinder, lehet, hogy ezzel a beszélgetéssel kezdeményezheted, hogy kimondjátok, hogy együtt vagytok. Ha nem akarja törölni, akkor viszont keress olyat, akinek te elég jó vagy és nem kell neki plusz visszajelzés, vagy nem akar hűtlenkedni.

2022. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen nekem az fura, hogy nekem eszembe sem jutna ránézni sem semmiféle appra. Az még talán belefér, ha valaki lustaságból nem törli le, de az accountból kilépni is csak két kattintás lenne. Következő alkalmon megkérdem tőle
2022. aug. 16. 00:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz. Instant lapát!

Nehezen viselem, ha velem párhuzamosan randizgatnak mással, főleg akkor, ha már előrébb haladt az ismerkedés.


22F

2022. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!