Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csak a felsőoktatás-egye...

Miért csak a felsőoktatás-egyetemek online folytatását jelentették be hivatalosan? Középiskolákat miért nem?

Figyelt kérdés

Az egyetemek kapcsán megtörtént a bejelentés, csomó egyetem honlapjára már ki is került a II. szemeszterről szóló tájékoztató. Mindenütt online kezdődik, aztán „majd lesz valami“.

Sok egyetem már teljes félévre online-t kalkulál.


De a középiskolák kapcsán egyelőre néma csönd, noha a válasz és a folytatás tudható itt-ha már arról tanakodnak hogy a végzősöket hogyan engedjük esetleg vissza oltás után-akkor evidens hogy mindenki másnak zárva marad...


De akkor hol késik a bejelentés?


2021. jan. 24. 09:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
ebben az országban semmit se jelentenek be időben :D a jövő hét folyamán biztosan be lesz jelentve, hisz akkor tárgyalják, hogy lehet-e valamin enyhíteni vagy sem, de ne számíts rá szerintem, hogy nyitnak
2021. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De persze ha az ember józanul gondolkodik elég szomorú kép vázolódik fel.... már azon tanakodnak hogy oltás után (mely márciusban történhetik meg legkorábban) esetleg a végzősöket visszaengedik, hogy talán már április folyamán legyen jelenléti órájuk az érettségik előtt.

EZ evidensen azt jelenti hogy mindenki másnak még áprilisban is zárva lesznek a sulik, különben semmi értelme nem lenne a végzősök megkülönböztetésének.

2021. jan. 24. 09:25
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak ugye ez egy tudat alatti célzás, de néhány jóeszűnek nem esik le, és ha azt mondanák, hogy áprilisig nem nyitnak ki a középsikolák akkor fel lennének háborodva az idősebbek, hisz már így is azt akarják, hogy szegény gyerekük hadd mehessen februárban
2021. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"áprilisig nem nyitnak ki a középsikolák"


Hát és ha azt meghallanák hogy lehet idén már ki se nyitnak, mert ez is egy forgatókönyv...

2021. jan. 24. 09:33
 5/30 A kérdező kommentje:

"akkor fel lennének háborodva az idősebbek"


És ez a felháborodás sokáig már nem halogatható, mert jövő héten úgyis ki kell fektetni a lapokat.

2021. jan. 24. 09:34
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

hááát, azért az húzós lenne ha egész tanévben már nem nyitnának ki, bár tavaly sem volt bejelentve semmi, hogy most nyitnak-e vagy sem, egyszerűen zárvamaradt év végéig, nem volt aggódás a hónapok végén hogy most nyit-e vagy sem.

majd eldől, bár sokkal jobb lenne ha nem nyitnának, és esetleg az általános sulik 7-8. osztályát is beraknák digitálisba, akkor talán a nyarunk már lehetne normális mert nem lenne ennyi fertőzött

2021. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb iskolában a végzősők eddig is bejártak hetente, én el tudom kéozelni, hogy őket vissza fogják engedni mivel kedvezőek a járvány adatok, a kórházban lévő emberek száma is csökken a halálozás száma is és lélegeztető gépen is kevesebben vannak. És mivel ugye eddig is jártak be végzősők szerintem őket de csak őket vissgafogják engedni februártól. Hisz eddig is oltás nélkül mentek.
2021. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"A legtöbb iskolában a végzősők eddig is bejártak hetente"


Hát a MI iskolánkban 2020. nov 11. óta egyetlen diák be nem tette a lábát se végzős se nem végzős, ez biztos. Másutt mi van nem tudom, a mi iskolánk szerda 8-12h van nyitva irodai ügyelet és slussz.

2021. jan. 24. 10:04
 9/30 A kérdező kommentje:

"de csak őket vissgafogják engedni februártól."


És ki fogja őket oktatni? Mert a tanárok online oktatásban vannak otthon a többi osztállyal.

Ha meg berendeled a tanárokat, akkor ki fog online- ban oktatni? Az iskola erre totálisan alkalmatlan se gép se net nincs ehhez.

2021. jan. 24. 10:05
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk kijelentették, hogy a 12.esek prioritást élveznek, ha nekik vissza kell menniük megoldanák úgy variálnák az órarendet, vagy online kevesebb óra lenne, nekünk most is kevesebb van mert a végzősőknek van több.
2021. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!