Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők, akik 18 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik 18 év körüliek, vagy idősebbek, és még nem volt barátjuk?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy létezik e még ilyen.

Indokoljátok meg, hogy miért:)


19/F


2010. szept. 23. 23:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Miért?

Isten tudja...

2010. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

18l vagyok és nem volt még barátom.

Lett volna, de akkor valamiért nem akartam. Nem éreztem úgy, hogy nekem ez kell. Talán mert túl fiatal is voltam még akkor. Most se nagyon izgat. Egyedül jobban elvagyok.

2010. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Olyanok véleménye érdekelne igazán, akik ilyenek:)
2010. szept. 23. 23:38
 4/42 A kérdező kommentje:

válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:37



MIért érzed úgy, hogy nincs rá szükséged?

Talán te is válogatós vagy és nem mindegy, hogy ki lesz az első?:)

2010. szept. 23. 23:41
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok.

"Ilyen" vagyok. De tényleg komolyan gondoltam, h Isten tudja...

Egyszerűen nem jött össze sosem. Aki nekem bejött, annak én nem és fordítva. Mindenféle futó szarokba pedig nem akartam (és most sem akarok) belemenni. Pedig 25 vagyok. (Remélem most aztán csodálkozol!!! :D)

Várok az igazira, akit Isten nekem teremtett.

2010. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Nem. Mondjuk igaz, kicsit válogatós vagyok. De nem csak ezért.Valamiért nem szeretem magam lekötni. Nem vagyok bulizós típus, tehát az kizárva ,h ogy csak egyéjszakás kalandjaim miatt nincsen párom. :D Szóval nem ezért. Nem vagyok egy ri.banc. :) Még szűz vagyok.

Talán eddig nem volt eg yolyan fiú se aki megdobogtatta volna a szívem. Ilyet nagyon ritkán érzek, hogy valaki tetszen nekem.

2010. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Na:D Nem gondoltam, hogy a mai világban vannak még ilyen nők:)

Mindkettőtökkel egyetértek:)

Amúgy én is ilyen vagyok, csak fiúban:)

Se buli, se......:$

Ha van kedve beszélgetni valakinek, írjon privit:)

2010. szept. 23. 23:53
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok bulizós és én se egyéjszakás kalandokat keresek. Jó tudni, hogy lányban is van hasonló (de szerintem ez a ritkább):D

26F

2010. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ám! Csak kedves uraim rossz helyen keresgéltek, és azt hiszitek, h nincs. :)

De tény, hogy egyre kevesebb.

Örömmel nyugtázom, h a másik táborban is vannak még hasonlóan gondolkozó, komoly egyének! Ez azért megnyugtat... :)

2010. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Tippeket nem tudtok adni, hol keresgéljünk hozzátok hasonló lányt?:)
2010. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!