Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még nem volt barátnőm! Hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sosem volt komolyabb kapcsolatom, 1-2 nővel tudtam találkozni és utána többször nem. Sosem jött össze és mostanra már egyáltalán nem tudok kezdeményezni bármit. Külsőm sem túl meggyőző, régies ruhákat hordok, kissé pocakos vagyok, magas, barna, kék szemű. Rengeteg hobbim van, de azok kapcsán sem jött össze semmi nő. Egyszerűen nincs ötletem hogy rendkívül unalmas életemben hogyan tudnék egyáltalán valakit úgy megkérdezni hogy valami párkapcsolat szerűt összehozzak. Magányos vagyok és nincs ötletem, a nők nem keresik a társaságomat.

(Kérek mindenkit hogy ne adjanak felesleges válaszokat.) (Nem kérem a szokásos dumákat mert azok mind hülyeségek.)


2010. szept. 23. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sokat dob a kisugárzás azon hogy mennyire vagy érdekes
2010. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyúrjál és kövesd a divatot ennyit tudok mondani:S
2010. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a gyúrás dolog is olyan, hogy kinek mi.Én úgy tapasztaltam, hogy az úgymond "normális" lányoknak nem igazán jönnek be az izompacsirták.Persze kell izom, de nem olyan amit nehéz munkával 3év alatt érsz el, vagy koxxal 2hónap alatt.Egy kisportolt testalkat sokat dobna rajtad sztem,meg hát a régies ruhák nemigazán jönnek be a csajoknak. Mást nem nagyon tudok mondani :/
2010. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a divatmajmokat, de a régies ruhák, hát nem tudom pontosan mit értesz azalatt, de ha egy ezeréves trottyos kopott farmert, és egy agyonmosott fekete pólót, ami pl már szürke, (most csak mondtam valamit), és hozzá még nem is tudsz semmi érdekeset mondani, csak állandóan depressziós unalmas képet vágsz, hát az nekem se jön be, és valószínűleg senkinek.


Szóval egy kicsit próbáld feldobni a külsődet és ne hangoztasd, hogy rendkívül unalmas az életed. Ha tényleg olyan unalmas, akkor keress egy hobbit, amiben kiélheted magad. Attól általánosságban jobb kedved lesz, és ez pozitívan fog hatni a kisugárzásodra is.


Így könnyebb lesz nőt is találni, meg haverokat is, és úgy általánosan kapcsolatot teremteni az emberekkel.

2010. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pár tipp hogy a siker kicsit közelebb legyen:

-Vegyél pár kék és fekete farmert

-Vegyél pár Fehér,fekete,szines Rövidújjú inget

-Pár tucat szines,vidámságot sugárzó polót (de ne figurásat)

-egy fehér,fekete és egy pár bőr enyhén kockásorrú félcipőt, a lezserebbik fajtát...

Öltözz fel. Axe vagy denim arcszesz,és hozzá passzoló ugyanolyan parfüm.

és az utolsó hozzávaló,menj el egy értelmes programra maradj laza,és csajozz :)

2010. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Régies ruhák: Általában ing, nyakkendő, persze ha megyek valahova, nem iskola vagy munka mert oda csak simán ing, Mellény, vasalt nadrág, félcipő, hosszú kabát, kalap. Félreértések elkerülése végett, rendszeresen borotválkozok és mosdok. Rengeteg hobbim van, vegyész vagyok és ennyi. Csak egyszerűen nem akar összejönni sehogy senkivel sem és unok várni. Egyszerűen olyan érzésem van hogy a nők úgy néznek rám mint egy semleges valamire! Vegyészesen, neutron vagyok a protonok és elektronok közt.
2010. szept. 24. 21:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Másrészt elgondolkozva: 20 éves vagyok és nem volt barátnőm! válasz: sportolj és akkor lesz! ez eleve rendkívül kényelmetlen helyzet főleg számomra! Amióta ivarérett vagyok kb, próbálok rátalálni az igazira és nem ment eddig mert pocakos vagyok? Elkezdek sportolni, jobban nézek ki és akkor hipp-hopp rögtön lesz barátnőm? ez belegondolva szörnyű! ne azért legyen barátnőm mert kigyúrtam valamennyire magamat hanem azért gyúrjam ki magamat mert barátnőm van és szeretnék az illetőnek jobban tetszeni... Mert ha előbb nézek ki jól minthogy megtetszik a személyiségem az egész kapcsolatból csak időszakos állandó testnedvcsere fog kisülni. (Szerintem)
2010. szept. 24. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kis "csövim" is igy kezdte :)) Igaz ő a másik véglet nagyon soványka volt. Mégis egymásra akadtunk és azóta boldogok vagyunk. Persze kicsit átszabtam a ruhatárát és az életét is de ettől jobb neki. Szerintem neked is sikerülni fog, csak türelem... Egyébként meg amit javasolni tudok: keress egy női ismerőst hasonló korút mint te a környezetedben, és kérd meg, hogy segítsen egy kicsit abban, hogy az öltözködésed változzék. Fontos, hogy ne csináld egyedül...
2010. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ajánlok neked 1 könyvet,visszanyered az önbizalmad! Privibe elküldöm..
2010. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Te inkább próbáld meg a külsőd helyett az intelligenciáddal, az intellektualításoddal megnyerni a nőket! :)Mert szerintem ehhez minden megvan benned.


Ne azzal törődj, h van egy kis pocakod. És, mi van akkor?

Valakinek meg mása van, ami nem tetszik neki. Sok nőnek jön be ez a dolog egyébként.


Ruhák. Viszont akármennyire is mondják, h nem a ruha teszi az embert, nagyon is sokat számít.

Hiszen az adja az egész megjelenésnek az alapját, a nagy részét...ha úgy érzed, h téged hátráltathat a "barátnő szerzésben" az öltözködésed, akkor válts. =)

Keress kicsit modernebbeket, de olyat, ami tükrözi a személyiségedet!


Merj kezdeményezni, ne légy félénk, és ne félj a csalódástól!


De először is, ami a legfontisabb, h elfogadd magadat, és önmagadbak tetszél. HIszen ebből adódik majd a kezdeményezéshez hozzásegítő, kellő önbizalom, és magabiztosság, a kisugárzás.

Mert amíg Te nem vagy magaddal kibékülve, másoknak sem fogsz tetszeni.

2010. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!