Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell ennyit várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit várni egy randira?

Figyelt kérdés
Több netes ismerkedés során tapasztalom, hogy amikor találkozót kérek, egyből kezdődik a halogatás és a felszívódás. Sokszor már 5 nap után el is engedem az egészet. Srácok, ti mit tapasztaltok?

2022. aug. 19. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Az a partner aki nem akar élőben találkozni az nem kíváncsi rád, csak jól esik neki hogy valaki foglalkozik vele és írogat neki. Nem csak veled fordul elő, aki elutasít és nem ajánl fel másik időpontot azt azonnal törölni és keressél mást!!!
2022. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most van egy csaj h kb ultimátumot adott hogy vagy megvárom amíg ő akar találkozni vagy menjek a francba. Húzza már egy ideje de azért írogat.
2022. aug. 19. 19:48
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
És hol laksz, Szegeden?
2022. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

5 napot nem bírsz ki, rejszmajszter??? :DDD

Ha "libanc" kell, akkor értem hozzáállásod, arra hajtasz, de normáliséknál 1-2 hét, 1 hónap is akár...

2022. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
#2 Akkor menjen ő a francba... Azt azért hamar el lehet dönteni, hogy valakivel szeretnél-e találkozni vagy nem érdekel annyira. Szóval az ilyenre ne pocsékold az idődet.
2022. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2 hete beszélünk és 5 napja megy ez a halogatás.
2022. aug. 19. 19:57
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

A beszéd szóban történik vagy csak ovis szinten pötyögtök egymásnak?

Ovisokkal, ki akar találkozni...

2022. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Én is ezt az ultimátumot szoktam lökni hogy majd én szólok mikor találkozzunk:D Szeretem a tempót én diktálni, ha nem tetszik lehet továbbmenni
2022. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

1 vagyok....

ha egy nő azt mondja hogy most nagyon elfoglalt, de belátható időn belül megígéri hogy jelentkezik és időpontot egyeztetünk, azzal nem lenne problémám. Mondjuk 1 hét még nem probléma. 1 hónapot biztosan nem várnék rá, élném az életem és próbálkoznék másnál is, ha felhív és nem találtam mást akkor találkoznék vele. Látatlanba nem várnék senkire 1 hétnél többet az biztos.

Férfiként úgy működöm, hogy érdekel a nő akkor bevágom magam az autóba és megyek ahova mondja, persze ha 500-1000km távolságról van szó, akkor kétszer is meggondolom, mert nem hiszek a távkapcsolatokban. Sok nő úgy reagál erre, hogy visszakozik, hirtelen más programja lesz. Ezt megértem, de ha magától nem próbál találni egy időpontot akkor a fene megette az egészet.

Volt egy nő aki az egyik cégnél dolgozott ahova kijártam rendszergazdaként, beszélgettünk, mondtam hogy megihatnánk egy kávét és azt mondta hogy benne van, majd amikor próbáltam időpontot egyeztetni akkor mindegyikre közölte hogy nem jó neki. Mondtam hogy találjon ki egy időpontot mire legközelebb jövök..... Nos, azóta mindig köszönünk egymásnak és szó nélkül tovább megyek, nem beszélgetek vele szünetben. Minap odajön hozzám, hogy miért kerülöm a társaságát? erről ennyit.

2022. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szórakoznak ezek a szajhák bizony
2022. aug. 19. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!