Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban férfiakhoz szólna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiakhoz szólna a kérdésem. Mit szólnátok ha egy 15éve nem látott nő elhívna egy randira? Tovább kifejtem

Figyelt kérdés
Van egy illető férfi( 34éves ) 15éve egy iskolában jártunk.( én 30) Azóta évente 2-3x ráírunk egymásra, hogy boldog szulinapot stb. De ennyi. Egyébként nagyon hosszú kapcsolatban volt. Nekem is volt persze. 1éve van egyedül. Feldobta egy sztoriját a facebook. Rámentem a profiljára, és olyan szimpatikus lett. Nincs sok dolog megosztva. De hogy pl gazdálkodó, az életmódja, értékrendje nagyjából lejött. Persze bármi lehet, de szívesen megismerném. Viszont én nőként szeretem átadni az első lépés lehetosogét, de amúgy ő elég visszahúzúdó volt és annak tűnik. Van közöttunk kb 130km. De nemsokára munkaugyben megyek egy hozzá kozeli városba, ahol tanultunk. Azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha ráírnék, hogy szia ekkor és ekkor megye ide( ő kozel lakik ahhoz a varoshoz) higy esetleg lenne e kedve velem osszefutni? 15ev utan, ugyhogy azota nem is beszeltunk csak koszontesek voltak es a suliban sem sokat még régen elég necces lenne ezzel felkeresnem, foleg hogy nem vagyok egy nyomulós nő. Ez hogy jonne le egy férfinak? Másrészt pedigit veszíthetek. Max nem ír vissza. Vélemény?

2022. aug. 12. 16:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, telefonról ha gyorsan írok, ez történik :D
2022. aug. 12. 16:45
 2/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően jól esne, bár egy kicsit furcsállnám. Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Amúgy mintha rólam írtad volna a srác leírását. Csak annyi, hogy én nem facebookozok.:)


34/f

2022. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Külsőre szerintem tetszhetek neki ( lájkok, hűha jelek a kepeimre) persze nem vagyok tini, ebből nem vonak le sokat, meg én is kb 3-4havonta teszek max ki. Meghát nem vagyok egy csúnya lány. Csak hogy attól tartok ez túl nyomulós meg furcsa, erthetetlen lenne számára, így 15 év utan :D
2022. aug. 12. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, ezért lenne furcsa nekem is, hogy miért ennyi idő után. Megfordulna a fejemben, hogy valami piramisjátékba akarsz belerángatni, azért akarsz találkozni.:)

De ha leírod így konkrétan a szitut neki is, ahogy ide, akkor nem lesz gond, max azt mondja, hogy nem.

2022. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Nincs vesztenivalód, legfeljebb ha úgy látod, mégse működik, akkor udvariasan elbúcsúztok és kész.
2022. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Na pénzes pali lett a lúzerből? Érdekes engem a kutya nem keres fel..
2022. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit tudom én mennyi pénze van... az tetszik benne, hogy ő még férfinak tűnik, tudja mi a munka, nem tapigatyás piperkőc kényes hülyegyerek... ennyi. Nem láttam a bankszámla kivonatát
2022. aug. 12. 19:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Jelentem, megtettem es igen :) szívesen találkozna! :) legyetek bátrak!
2022. aug. 12. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Hajrá! Remélem, hogy összejön.
2022. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit tudom én mennyi pénze van... az tetszik benne, hogy ő még férfinak tűnik, tudja mi a munka, nem tapigatyás piperkőc kényes hülyegyerek"


Miért mi a munka? Szerintem semelyik munka sem könnyű, mindegyiknek megvan a maga nehézsége..

A nők többsége amúgy meg pont a tapi gatyásokra bukik mivel jelenleg ez a divat.. a 40 éves nő is és a 15 éves lány is ezeket szereti, mert most ez a trendi.. majd ha megint a bő gatya lesz akkor az.. tuti férfi írta ki a kérdést, kamu nő szerepben.

2022. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!