Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 közötti lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti lányoknak mennyire fontos az hogy mennyi pénze van a fiúnak?

Figyelt kérdés
A szép lányoknak fontosabb az hogy gazdag legyen a srác, mint egy áltagos külsejű lánynak?
2022. aug. 21. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Éljünk meg és kész. Mármint sose vágytam arra, hogy Kacsa lábon forgó palotában éljek a Rózsa dombon. A márkás cuccokat meg ki nem állom. Úgy értem minek villogni a Guccsi meg a Louis Vutton tatyókával? Annál értelmesebb dologra is lehet akkor már költeni, sőt van ami 100x többet ér és ingyen van.

Szóvál tudjuk fizetni amit kell, jusson egy kicsi szórakozásra (természetesen ezeket is közösen álljunk) és kész. Nagylány vagyok, nincs szükségem rá, hogy bárki eltartson.

2022. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
A probléma nem azzal van, hogy a nő elvárja, hogy a férfi jól keressen. Ezzel eddig semmi gond. A probléma az amikor a nő azt várja el, hogy a férfi jobban keressen nála. Értem ezt arra, hogy a hölgynek úgy van igénye egy 500 ezer nettós pasira, hogy közben 160 at keres irodai munkával és ez neki elete végéig megfelel. Na az ilyen nő a gusztustalan hányinger. Persze, keressen jól a férfi meg minden, de azért a lóf*sznak is van vége. Vagy a nagy női egyenjogúság eddig tart :D?
2022. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

160-at keresek, és inkább 700-800 ezret kereső férfire vágyom.

Ha kapok ilyet, miért ne tehetném meg?

A csúnya fiú se fog elutasítani egy szép nőt, akkor ő is gusztustalan hányinger, mert a lóf.sznak is van vége?

Gondolkozz már. Jó hogy nem te mondod meg mi fér bele mások vágyaiba és mi nem.

Itt a kövér, csóró, alkesznek is azt mondják arra vágyik amire csak akar, csak ne sírjon, ha nem jön össze. És ez így is van.

2022. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 Hát téged sem az eszedért fognak szeretni azt már látom :D. Mégis hol olvastad, hogy én meg akarnám szabni másnak, hogy kivel jöjjön össze? Magasról teszek rá. A véleményemet mondam el ami szubjektív. De látom nálad betalált a komment :D.


A csúnya fiú-szép nő hasonlatot pedig szerintem még rágd át egy párszor mert valahogy nem jön ki a matek.

2022. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14. De ki jön a matek, csak te nem érted.

Azt mondod egy keveset kereső nő hányinger, ha jól kereső férfire vágyik.

A csúnya férfi aki szép nőre vágyik is gusztustalan hányinger?

2022. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A szép lányoknak fontosabb [...] mint egy áltagos külsejű lánynak?


????????? Életedben nem beszéltél még 20-25 év közötti nővel, igaz?

2022. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!