Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó ebben, hogy 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben, hogy 20-25 közötti csinos nők ilyeneket osztanak meg, holott több tucat férfi udvarol nekik egyszerre (és nem rondák)? Van még hová válogatniuk az égen túl is? Mert senki sem jó a mai lányoknak, ez világos.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Ki oszt meg ilyet? Az én 20-25 éves csinos nő ismerőseim nem szoktak.
2021. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
37%
Ha megnézed, akkor rengeteg nő szereti önsajnáltatással felhívni magára a figyelmet. Ez az oldal is tökéletes példa: Átlagos és full jó csajok is előadják, hogy nem kellenek senkinek. Volt egy lány, akivel beszélgettem az oldalon és modellkedett. Szerinte, ő nem kell egy pasinak sem... (Láttam, facetime-oltunk is, nem kamu pasi volt.)
2021. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
43%
Sajnáltatják magukat
2021. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Saját magamból kiindulva nem olyan könnyű társat/ szerelmet találni. Akik nekem kellettek volna, ők csak dugni akartak. Gondolom rajtam kívül még több százezer nő van ilyen helyzetben.
2021. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

"holott több tucat férfi udvarol nekik egyszerre"


Kinek? És egy ilyen pasi meg vagy 10o másik nőnek is ír. Igazán komoly. Tudod, a dugó Janika nem számít.

2021. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy valaki fiatal és csinos, még lehet negatív tapasztalata a párkapcsolatok terén. Lehet egy szerelmi csalódás után, vagy épp megcsalták, vagy akivel összejött, mégsem olyan, mint akinek gondolta.


Egyébként pont te válogatsz, ha csak a 20-25 év közötti csinos lányok érdekelnek.

2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Akik nekem kellettek volna, ők csak dugni akartak


Ugye azonnal felvetődik bennem és szerintem a pasik 90%-ban, hogy biztos valami ,,lapátállú bájgúnár" (valaki írta ezt múltkor, csak megmaradt bennem) kell neked is. Aztán meg ugye jön a nincs rendes pasi.


,,Sajnáltatják magukat"


De mire jó ez? Hátha valami csúcspasi rájuk ír faceen?

2021. márc. 30. 16:39
 8/45 A kérdező kommentje:

Egyébként pont te válogatsz, ha csak a 20-25 év közötti csinos lányok érdekelnek.


Dehogy, csak van pár csinos ismerősöm (esélyem sem lenne náluk), akik ilyesmiket és hasonlókat osztanak naponta.

2021. márc. 30. 16:40
 9/45 anonim ***** válasza:
22%
Azért az nice, hogy pár perc alatt igazolva is lett az az állítás, hogy egy csomó nő szereti az önsajnáltatást.
2021. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%
Kevés a normális pasi. Ez van
2021. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!