Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne írnom neki? Ebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne írnom neki? Ebben a helyzetben ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, háromszor randiztunk összesen. Teljesen odáig volt értem és eddig kitartóan nyomult. Egyszercsak elkezdett visszalépni, minden randit áttett és csak igergetett,, hogy majd jövő héten keres és találkozunk, amiből sose lett semmi. Valahányszor én írtam neki, azonnal válaszolt, normálisan, volt, hogy viccelodtunk is. De a tali nem jött el...nem vesztünk össze, nem utaltuk meg egymast( vagy csak nem tudok róla)én egy másik országban lakom eredetileg és egyszer azt mondta, ha szólnék, eljönne meglátogatni. Most itt az alkalom, tudnám is fogadni. Szerintetek írjak neki? Már csak kíváncsiságból is, hogy mit válaszol.
2022. aug. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Rúgd ki! Van neki másik! Ne te nyomulj már egy férfi után. Ha a jelzésedre nem lép, az is egy lépés, amit illik tudomásul venni. Én megírnám, hogy bár neked fontos és szimpatikus volt, de úgy látod, hogy nem egymást keresitek. Neked ez kevés! Sok sikert a továbbiakhoz.

Utána meglátod mit lép!

2022. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok?
2022. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Mint az első. Igen is már nem érdekled annyira, lehet mással randizik, és esetleg mivel te még érdeklődsz, talonban tart egyelőre, hátha jó leszel még valamire. Ne vendégeltesd, amikor nem is fektet energiát az ismerkedésetekbe. Tanuld meg, hogy ha kellesz valakinek, akkor keresni fog, rendszeresen, és figyelni fog rád. Minden más esetben nem igazán érdekled + egyéb dolgok a háttérben amit nem tudsz.
2022. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

34N/37F

Igazatok van. Csak kíváncsiság vezérelt volna, de tény, ezt se érdemli meg.

2022. aug. 22. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megérdemlés kérdése…. Egyszerűen nem te kellesz neki. Ez nem rólad szól, mert egy másiknak meg pont te kellenél.
2022. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs senkije évek óta, tudom mert ismerem. Azaz alkalmi kapcsolatok biztos, de komoly semmi.
2022. aug. 23. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor annál inkább kuka…
2022. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!