Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ellenkező nemű barátod, aki tetszik, de nem akarnál vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, külsőre vonzó és jól el is vagytok, tudtok beszélgetni és poénkodni is. Lehetséges, hogy iylen esetben mégsem akarsz többet a lánytól/fiútól valamilyen okból kifolyólag? Miért?
2022. aug. 22. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Persze, van, több is. Általában azért, mert nem passzolnánk. Nagyon jól elvagyunk, eldumálgatunk és egyebek, de amit kapcsolat terén nyújtanánk/elvárnánk, az nem passzolna.

Pl. az egyik ilyen illető teljesen vidéki élet mániás és lustának tartja azt, aki nem kel fel korán és csinálja a ház körüli dolgokat. Én éjszakai vagyok inkább. Egy másik illető nyíltan elég pénzes, jó kinézetű pasit szeretne, én meg átlagos vagyok, továbbá gyereke van, ami miatt meg nekem nem jönne be.

2022. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Persze, több is.

31N

2022. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Persze, kb. 2 hét után megölnénk egymást.
2022. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Másba vagyok szerelmes.

Túl jó ahhoz, hogy szamár legyen. Megérdemel egy olyan nőt, akinek ő az első.

2022. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nincs. Pedig sok ellenkező nemű barátom van. Előfordulhatott volna ilyen.


Pl nem akarok semmit (szexet sem), csak vizuálisan is értékelem a jelenlétét.


más jobban tetszik

foglalt

nincsen mélyebb érzésem

fontosabb a barátság

nemsokára elköltözök

nem lenne alkalmas párnak

szégyelleném


Bármi lehet.


Úgy képzeld el, hogy az emberek kb 50%-a tud tetszeni, ennek 50%-a lehetne a barátom is. És mondjuk van 1-3%, akivel kapcsolazot is el lehetne képzelni.

2022. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nem volt tizen-huszon-harminconévesen, mert a tetszik = szeretnékvelejárni volt, de azóta ez megváltozott.

Most már nézek olyan szempontokat is, amiket régebben nem: olyan szempontokat, amik 6-10 hónap együttjárás alatt derültek ki és válást okoztak.

Csak így meg minden vonzó személy kiesik...

2022. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 ilyen férfi barátom. Vonzó férfiak sztm, de túl régóta ismerem őket (13 és 15 éve) és nem is tudnék rájuk férfiként tekinteni.


Továbbá barátnak nagyon jók és én is, de nem illenék össze kapcsolatban.

Egymás partjait is ismertük mindig.

N 30

2022. aug. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7. És mitől nem tudnál férfiként rájuk tekinteni?
2022. aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A barátaim többsége férfi, ráadásul nem ronda férfi.


Nem akarok tőlük kapcsolatot. Az egyik fő ok, hogy foglalt vagyok, a másik meg az, hogy számomra nincs visszalépés egy párkapcsolat vagy szex után barát státuszba... És ha valami kétesélyes, nem fogom elpusztítani azt, ha jelenlegi formájában jónak bizonyult. De amúgy csak hogy pár konkrét példát mondjak a jelenlegi barátaim közül, akiket vonzónak tartok, de sosem jönnék össze velük:

-az egyik tisztaságmániás. Tényleg, le sem rakom a poharamat nála, már el van mosva. A kutyámat ujjheggyel fogja meg és nem tud vele mit kezdeni, mikor megmássza 😂 én pedig elég kaotikus vagyok hétköznap és rettenetesen fel lehet vele cseszni, mikor más pakol el helyettem és nem tudom, mit hova rakott

-a másik nem bír a fenekén maradni. Minden nap menni kell valahova, ilyen haver, olyan ismerős... Mikor volt párja, akkor nekem mesélte, hogy van egy második instája, amin más csajokat nézeget 😂 ha mentünk valahova együtt, majd kitört a nyaka, úgy forgott más nők után. Nagyon bírom, de annyira kínos és fárasztó lenne partnerként, hogy halva született ötlet lenne

-a harmadik rettenetes overthinker. De tényleg, olyan gondolati spirálokba tud belezuhanni és mindenfélét összekombinálni, hogy nem győzzük nyugtatni meg meggyőzni arról, hogy mindig a legegyszerűbb magyarázatnál maradjon és ne kattogjon azon, amit nem tud megváltoztatni úgysem

-a negyedik a párom legjobb barátja és egy elég elvont figura egyébként is a természetjárásával meg az ultrafutásával. Hajnali 5-kor kel és 8 felé már megy tentizni. Nem kommentálom, nekem tök sótlan.

-az ötödiknek egy barátnőm volt az exe, akivel azóta már én is jól összebalhéztam, de alapvetően rajta keresztül ismertem meg. Finnyás és nem hajlandó gumit húzni. Őszinte leszek, nekem ennyi elég egy randiszituációban is ahhoz, hogy valakitől ne akarjak semmit. A jelenlegi helyzetben főleg.

-a hatodik gyereket akar és baba.uzi. Még barátként is el fogjuk veszíteni, amint lesz neki...


A jó külső elég lehet egy éjszakára, bár van, akivel szexelni sem szeretnék, ha szingli lennék sem, mert vagy félek tőle vagy előre látom, hogy szar lenne, hiába néz ki jól.


De egy párkapcsolat, főleg felnőtt fejjel azért sokösszetevős. Van, akivel minden rendben, de egy-egy dologgal egyszerűen nem bírnék együtt élni, mert megölné a lelkem. Volt nem egy olyan kapcsolatom, ami alapvetően jó volt, de egy-egy kisebb megoldatlan tüske miatt véget kellett vetni neki. És az a legnehezebb, mikor nincs okod igazán nem szeretni a másikat, de mégsem vagy az mellette, aki szeretnél lenni. Egy barát viszont kellő távolságra van tőled érzelmileg és fizikailag is ahhoz, hogy megengedőbb legyél. Végső soron vele nem élsz együtt és nem kizárólagos partnered. Így sok dolog mindegy.

2022. aug. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

A férfi-női barátság ugye. Na ezért nem hiszek benne. A fenti kommentek jól bizonyítják. Barátság van, de csak azért, mert nem passzolnának, pedig vonzalom az van.


24N

2022. aug. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!