Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menthető még a helyzet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a helyzet vagy teljesen lejárattam magam?

Figyelt kérdés

Nem akarom túlgondolni, de van egy férfi, akin nem tudok kiigazodni. Ő nem írogatós, távolság is van közöttünk, én épp az ellentétje.

Január óta beszélünk, április óta volt három randink, fizikális kontakt csak ölelés volt. Chaten általában én kezdeményeztem, de élőben mindig ő.

Egész nyáron nem találkoztunk, augusztusban voltunk egy társaságban, de csak néztük egymást folyamatosan, egyikőnk sem mert beszélni.

Általában amikor így közösségben találkoztunk korábban, akkor rá sem mertem nézni, mert zavarban voltam, mindig chaten próbáltam utána jóvátenni, ami szerintem egy idő után már őt is zavarta és összekavarta, mert élőben olyan volt, mintha tagadtam volna, hogy ismerem.

Mit gondolhat vajon?


2022. aug. 26. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tudsz rajta kiigazodni, akkor semmi komolyat nem akar. Hidd el, akinek ténylegesen kellesz, az nem hagy benned kételyeket ezzel kapcsolatban.


24N

2022. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz, én is így gondolom, de nem lehet, hogy amiatt alakult így, mert összekavartam a viselkedésemmel? Írásban közvetlen - élőben kerüli, én tuti ráhagynám, ha a helyében lennék.

Pedig esküszöm nem tudatosan csináltam, sőt, csak vele csináltam ezt.

2022. aug. 26. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha akarna valamit, akkor találkoztatok volna a nyáron, a többi süket duma. Nem akar semmit ez a srác.
2022. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtad meg érzelmileg sajnos. Ha odáig lenne érted, azt éreznéd, mert konkrétan kimutatná.
2022. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Te hibád kérdező.

Engedd el a srácot, egyértelmű, hogy nem akar semmit tőled.

2022. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziaa

Hasonló cipőben járok... Érdekelne, h végül hogyan alakult🥺

2023. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óóó de sok minden történt már azóta :) vele jóban maradtunk, azóta második barátnőjét fogyasztja, de mint kiderült, rajtam nem tudott kiigazodni így nem kezdeményezetta anno.
2023. ápr. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!