Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem talál rám egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám egy fiú sem? Miért nem szeretnének velem járni? Tudom, hogy még nem döl össze semmi, de szeretnék már barátot.

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kicsit teltebb, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S Miért nem jó ez a fiuknak? Miért nem tetszem nekik? Nekem is azt kéne csinálnom mint a többieknek? Mert sajna arra nem vagyok képes...Kérlek, mondjátok meg, hogy mit tehetnék, h valaki felfigyeljen rám...:S
2010. szept. 24. 20:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
annyi az egessz hogy messze laksz tollem,nekem pont a azokbol a golyakbol volt elegem,ha tenyleg ilyen vagy ahogyan leirtad,akkor tisztellek,ha akarod adhatsz egy msn cimet is,szivesen beszelgetnek veled
2010. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Kamuuu ***** válasza:
70%
Az nem lehet hogy tetszel valakinek de ő nem tetszik?
2010. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem...nem tettem egyálltalán magasra a lécet, sőt..már teszem lefelé..és lefelé..ott tartok, h ne legyen büdös...
2010. szept. 24. 20:54
 4/32 Kamuuu ***** válasza:
70%
15 éves vagyok nem tudom hogy hogy nézel ki a belső tulajdonságaid megfelelnek én is pesti vagyok:D hát nem tudom 1 év mit számit te tudod :D:D
2010. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

az a baj hogy kövér vagy és csúnya

18/F

2010. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Kamuuu ***** válasza:
Küldjél képet privibe vagy valami és mondok véleményt *_*
2010. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

20:57

te valami k*urva kedves vagy bazz !

16 vagy te is találni fogsz valakit nyugi:D


19F

2010. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Kamuuu ***** válasza:
:D:D igazad van xDDD
2010. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt kezdj valamit az alakoddal. NEM AZT MONDOM, hogy menj át anorexiásba, de még csak annak a közelébe se, mert az se jó, csak egyszerűen eddz/sportolj/aerobicolj/ami tetszik egy kicsit, hogy formába hozd magad, és arányos alkatod legyen. Ettől te magad is jobban fogod érezni magad a bőrödben, mivel tényleg az arányos alkat az, ami egészséges, ettől se pluszba, se mínuszba nem érdemes eltérni. Ha pedig te magad is jobban érzed magad, akkor máris szívesebben keresik mások is a társaságodat.


Másodszor, vedd észre, hogy 16 éves vagy, ami még semmi, már bocsánat. Lehet, hogy a környezetedben lévő fiúk egyszerűen nem is megfelelő értelmi szintűek. Alapvető intelligenciát mindenképp követelj meg, ennél ne add alább, különben te látod a kárát. Nem tudom, akarsz-e majd továbbtanulni gimi után, de pl. főiskolán vagy egyetemen már esetleg találkozhatsz jobb fejekkel (plusz, ha elkezdesz sportolni, talán még az ottaniak között is akad majd valaki).


Később, ha már látszik az alakformálás eredménye, megpróbálkozhatsz akár netes társkeresőkkel is, ha a környezetedben lévő élő választék túl szegényesnek bizonyul.

2010. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Szhely 21 éves ha gondolod keress meg privátban :)
2010. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!