Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem talál rám egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám egy fiú sem? Miért nem szeretnének velem járni? Tudom, hogy még nem döl össze semmi, de szeretnék már barátot.

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kicsit teltebb, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S Miért nem jó ez a fiuknak? Miért nem tetszem nekik? Nekem is azt kéne csinálnom mint a többieknek? Mert sajna arra nem vagyok képes...Kérlek, mondjátok meg, hogy mit tehetnék, h valaki felfigyeljen rám...:S
2010. szept. 24. 20:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
aha, csak el ne szálljál magadtól :P
2010. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Reális....XD az az aki a földön jár...tudod...
2010. szept. 24. 23:15
 23/32 anonim ***** válasza:
aha, persze... ja, bocs, tudom, te "normális vagy" :P
2010. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
XD ez is az enyim...XD kicsit reménytelenül keresem a választ
2010. szept. 24. 23:30
 26/32 anonim ***** válasza:
hát igen, úgysem találod meg soha... de azért egy képet feldobhatnál, kíváncsi vagyok rád
2010. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Akk mutass már nekem is képet, megmondom, h kövér vagy-e... kepfeltoltes.hu-ra fel tudsz tenni képet és azt linkeld be nyugodtan...
2010. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
én max privátba teszek föl képet magamról...
2010. szept. 25. 14:59
 29/32 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen lány, mint Te.


Nem szeretem a "kis gólya" típust.

2010. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Azt mondtam, hogy felteszed kepfeltöltesre, és privátban elküldöd a linket...


Am milyen az a kisgólya típus?

2010. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!