Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem talál rám egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám egy fiú sem? Miért nem szeretnének velem járni? Tudom, hogy még nem döl össze semmi, de szeretnék már barátot.

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kicsit teltebb, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S Miért nem jó ez a fiuknak? Miért nem tetszem nekik? Nekem is azt kéne csinálnom mint a többieknek? Mert sajna arra nem vagyok képes...Kérlek, mondjátok meg, hogy mit tehetnék, h valaki felfigyeljen rám...:S
2010. szept. 24. 20:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszi az utcsó elöttinek, és az utcsónak: ezt a szövegembő szedte ki...a kis gólya tipus nálam azoknak a lányoknak a metafórja, akik minden pasira rámásznak egyszerre és tálcán kínálják föll magukat
2010. szept. 26. 18:32
 32/32 anonim ***** válasza:

Hát igen azért... kis gólya típus lásd ebben a kérdésben a kilencedikes lány:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12060..


Aki nem látott még ilet, az olvassa el, és rögtön könnyebben meg lehet érteni a kérdező érzéseit... én is megértelek! Sok sikert :')

2010. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!