Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó csajok! Ti hogy válogattok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok! Ti hogy válogattok?

Figyelt kérdés
A kerdes 10/8as vagy afolotti csajoknak szol (vagy pasinak aki osszejott ilyennel): ti csak olyan pasit huztok jobbra egy appon aki kidolgozott testu, magas, jokepu es tehetos? Van nalatok eselye mondjuk 10/6-7es de szimpi kedves sracoknak akar eloben akar randiappon?

2022. aug. 30. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem appon válogatok... Elsősorban a személyisége alapján, ezután a legfontosabb a munkája (nem a fizetés miatt, hanem mert érdekel, hogy milyen munkát végez), ezután jön a külső.

Engem speciel még az sem zavar, ha valamivel alacsonyabb nálam.

Üdv.

Egy magabiztos nő.

2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

#1


Aha, persze.

Annyira vagy te jó csaj, mint amennyire következetes:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
2 - Mit nem értesz a kiírt kérdésen?
2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

A párom, akivel tinderen jöttünk össze, kifejezetten nem volt szimpatikus, de egyszer korábban már párba álltunk és beszélgettünk is, úgyhogy mivel “ismerős” volt, jobbra húztam.

Azóta együtt is elunk 🤣

2022. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lövésem nincs milyen csaj vagyok a te olvasatodban kérdező. Lehet hogy csak 5/10. De azért válaszolok... 😄 Én a Tinderen jobbra húztam egy srácot aki külsőleg annyira nem jött be. A leírása viszont tetszett. 1 éve együtt élünk. 😅
2022. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
Úgy, mint a rossz cipőket.
2022. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Azt ugye tudod, hogy ez a számozgatás meg 10/akárhányas férfi-nő dolog ez nem egy objektív mérőszám? Lehet, hogy a te szemedben messze nem vagyok 10/8+ nő, másnak meg 10/10 minimum, vagy még annál is jobb. Ez mind a két nemnél így működik, ergo a szelekcióm is olyan, hogy aki tetszik, aki megüti az ingerküszöböt, azzal szívesen ismerkedek, aki meg nem, azzal értelemszerűen nem. Hiába, hogy te vagy akárki más kívülálló 10/6 vagy 10/9 számozást adna az adott illetőre, ha nekem tetszik, akkor tetszik.

Szóval igen, nyilván ha valaki szimpatikus és kedves és látok benne valamit, ami megfog, akkor persze adok neki esélyt akkor is, ha nem úgy néz ki, mint Henry Cavill (akit most a nemtudoménmelyik újság választott meg a világ második legszebb férfijának).

2022. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csaj, de aki komoly kapcsolatot keres, az elolvassa a biot is, amit kiirsz magadrol, mert minel tobbet szeretne tudni rolad. Azok, akik vihogva es csoportosan szelektalnak, azok csak szorakozni akarnak, semmi komolyat. Amikor tindereztem en is ezek alapjan szurtem. Aki tudott irni magarol par sort, csak azokat huztam jobbra. Aki nem irt semmit, meg smajlikban kommunikalt, az mind balra ment. Csak azokra forditottam energiat, akit arra erdemesnek talaltam. Nem is kellett sokat randiznom megtalaltam, akit kerestem.
2022. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
Egy 10/8-as csaj azt választ aki tetszik neki és NEM használ randiappot mert nincs rá szüksége.
2022. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
10/10es csajoknak nem kell app…
2022. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!