Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi alapján és hol kereste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi alapján és hol kerestek párt? Mi szerint válogattok a pasik közül?

Figyelt kérdés

Mi a fontos nektek?

1. Legyen jóképű?

2. Legyen gazdag?

3. Legyen magas?

4. Legyen lakása/autója?

5. Legyen sportos?

6. Legyen kedves/humoros?

7. Legyen szókimondó/népszerű?

8. Legyen férfias?

9. Legyen elegáns?

10. Milyen témákról beszélgettek ismerkedési fázisban?

11. Mikor írtok/nem írtok vissza valakinek társkeresőn stb?

12. Csak a férfi keressen téged? Ha ő nem ír/nem keres, akkor ti sosem kezdeményeztek?

13. Első randi hol, mikor legyen, ha minden rendben van?

14. Első szex mikor legyen?

15. Ha az első szexnél gond van (túl kicsi/túl nagy a farka), akkor szakítás és folytatódik a keresés?

+1 Ha ismerkedés közben valakivel randizgatsz, de találsz jobbat, akkor az első dobva van? "Maradjunk barátok?"



2021. júl. 11. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Ezekről statisztikákat érdemes nézni hiteles felmérések alapján, mert nem fognak őszintén válaszolni. A nők mindig azt mondják, ami jó színben tünteti fel őket. Ha őszinték lennének, kiderülne h mind felszínes.
2021. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos:1,4,5,6,9 + érzékenység, szerénység is fontos nekem.


Ha nem tetszik, akkor nyilván nem fogok visszaírni. Első randin lehet enni, inni, sétálni. Az első szex, ha minden rendben és nagyon vonzódom, a harmadik-negyedik randi környékén, előbb nem. A 15 nem szakító ok. Ha valakivel szexelek, akkor az azt jelenti hogy kell a férfi, tehát nem fogok mással ismerkedni párhuzamosan, így otthagyni sem fogom egy "jobbért".

2021. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a lényeg, ne legyen fatökű idegbeteg frusztrált kis incel.
2021. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Jól néz ki. Ennyi
2021. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Én a szerint válogatok, hogy ne legyen kövér, ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, ne kávézzon,ne a haverjai legyenek az elsők, ne legyen a ház ura, ami azt jelenti, hogy ő semmit nem csinál, de a nő tegyen meg mindent érte.
2021. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez a valóságban így néz ki:

Elmegyek a barátnőimmel egy buliba, ott találkozom egy sráccal. Ránézésre bejön, megnyerő a stílusa, hozzám mert szólni, már fél siker. Megiszunk valamit, beszélgetünk, szimpatikus a pasi, elérhetőséget cserélünk. Másnap ha ír, akkor örülök, ha nem, akkor nyávogok magamban egy kicsit, aztán legfeljebb írok én, de ez mínusz pont. Ha viszont egyből reagál és továbbra is jó fej, akkor simán folytatjuk a dolgot. Megvan a közös hang, elbeszélgetünk, jól érzem magam a társalgásban, elhív randizni, józanul élőben is szimpatikus. Találkozunk, megiszunk valamit, még mindig jól érezzük magunkat, aztán habitusunktól és kedvünktől függően ismétlődik ez a lépés, míg felmegyünk valamelyikünk lakására és megtörténik, aminek meg kell*. Mindeközben általában kb csak annyit tudok, hogy tanul/dolgozik, nagyjából milyen területen, esetleg azt, hogy aktuálisan hol lakik (ha esetleg egyedül él, akkor nem tudom, hogy saját vagy albérlet), autóról csak akkor hallok, ha direkt olyan programot szervez, és a társas életéről sem tudok sokat, hogy népszerű-e vagy mi van. Amit biztosan tudok, az az, hogy nekem tetszik, bejön külsőre és hogy egy rövid ideje már jól kijövünk egymással, ami legalább néhány közös témát és valamilyen szinten stimmelő humort feltételez. Ennyi. Minden más igazából mellékes. Ezek mértékétől függően mélyül az ismeretség és aztán alakul a többi. Ha az elején a szex minimum alap szinten működik, mármint feláll neki és betalál, akkor egy alkalom után még nem menesztem. Nyilván ha tartósan kellemetlen az élmény és nem jutunk dűlőre, akkor nincs értelme folytatni, de azért érzed te is, hogy ez nem ilyen azonnal eldöntött téma.


*online ismerkedés esetén kb csak az első lépés marad ki


Nem ismerkedem párhuzamosan, ha véletlenül mégis jön valaki, akivel jobban egymásra találunk, akkor nyilván nem fogom hülyíteni az "elsőt".

2021. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Annyira buta kérdések ezek! Bammeg ez nem autóvásárlás!


Akkor lássuk:


Fogjon meg a külsejében valami. Ne legyen prosztó, bunkó. Ez az alapja hogy meglegyen az első kommunikáció alapja. Majd ezek után ha kivált érdeklődést, alap szintű vonzalmat, el lehet kezdeni az ismerkedést.


Ennek során kiderül, hogy a számomra fontos emberi tulajdonságokból mennyi van meg benne. Persze ez kölcsönös! Aztán ha olyan, jöhetnek az érzelmek is, vagy sem. Nincs recept.


Amiket felsoroltál, azok csak klisék! Egy embert nem azok tesznek alkalmassá egy párkapcsolatra. Pont az a lényeg, hogy szeretem, MERT! Ennyi, nem azért mert gazdag, ez pont nem érdekel. A farka mérete sem, sem az autója, súlya, ruházata. Ha emberileg, szellemileg, mentálisan azonosulni tudunk, vonzódunk egymáshoz, akkor ezt nem lehet pontokba szedni.


Amiket te felsoroltál, az inkább a hozományvadász, számító insta celebek listája. Nézz szét az átlag emberek között! Nem látsz modelleket, gazdagokat, sármőröket. Mégis, akár csúny nők és férfiak élnek párkapcsolatban, házasságban. Szerintem a sok sikertelenségnek és kudarcnak a túlgondolás és a túl magas elvárás az oka! Elhiszem hogy mindenkinek tetszik a szép, mindenki szeretne egy tuti receptet egy fullos nőhöz, de ez nem így működik.

2021. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem erre nincs sablon.Nem egyformák a nők sem.Kinek mi tetszik.Mi fogja meg a másikba.Valakinek a bunkó maccsó stílus tetszik,valaki meg a szerény,barátságos jellemet kedveli.És ugyanígy minden tulajdonságra ellehetne ezt játszani.

Szerintem elsődleges az,hogy fogja meg a külseje...mert ha nincs meg a szimpátia,a vonzalom,akkor hiába vannak annak a férfinak nagyon is kompatibilis tulajdonságai a lánnyal.Soha az életbe nem fogja őt érdekelni!

2021. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

1. Nem kell, hogy jóképű legyen, még kifejezetten tetszenie sem kell, de semmiképp se váltson ki belőlem undort!

2. Gazdagnak sem kell lennie, de keressen úgy, hogy ha ketten összeadjuk, amink van, akkor értelmes színvonalunk tudjunk élni, ne kuporgassunk hó végén, lehessen megtakarításunk, tudjunk szórakozni és ha tönkremegy a mosógép, ne essünk kétségbe, honnan szerzünk egyet. Meg álljon úgy a pénzhez, ahogy én.

3. Ne legyen nálam alacsonyabb kb. 5 centinél. Amúgy nekem a velem egymagas és + 10 centi között van az ideális. Ha sokkal magasabb ennél, az kényelmetlen, és nekem marhára nem imponál.

4. Nem érdekel. Örököltem lakást, ahova idővel szívesen várom a páromat.

5. Mivel én sem vagyok sportos, így a másiktól sem várom el. De ne legyen kövér (némi túlsúly nyilván belefér), mert az sem vagyok, és azért túrázni lehessen vele.

6. Igen, legyen kedves és intelligensen humoros! Szóval a rasszista humor, disznóviccek, egyebek nálam nem ez a kategória.

7. A népszerűsége nem érdekel, ha nekem megfelel. Szókimondó annyira legyen, hogy ha valami baja van, mondja el NORMÁLIS hangnemben, és álljon ki magáért, amikor annak értelme van. Pl. igenis kérje azt a fizetésemelést, ha megérdemli, de ha beszólogatnak az utcán, abba ne álljon bele.

8. Én nem kedvelem a kifejezetten férfias alkatokat. Nyilván töke legyen, meg ne hordjon rózsaszín tütüt, de én nem várok olyan dolgokat, hogy szerelni tudjon (nyilván alap dolgokat, amiket én is meg tudok csinálni, azt tudja), nem szeretem, ha valaki macsóskodik, meg nem tudom... Én a lágyabb, csendesebb, érzelmesebb alkatú férfiakhoz vonzódom.

9. Tetszik, ha valaki elegáns, de nem feltétel.

10. ŐSzinte leszek, engem a small talk fáraszt, így minden kötelező körös témába igyekszem mélységet csempészni. Pl. nemcsak arról beszélgetek, hogy szeretem-e a munkámat, meg hogy mit dolgozom, hanem hogy ehhez hogy viszonyulok, milyen részét képezi az identitásomnak. Ezenkívül imádom, ha egy férfi vevő a világnézeti beszélgetésekre, érzelmi mélységekre, stb.

11. Mindig visszaírok, ha valaki megfelel a kritériumoknak, amiket kiírtam (pl. nem válaszolok dohányzónak, amikor világosan kiírtam, hogy nem fogok dohányzókkal ismerkedni), és normális hangnemben ír, amibe látom, hogy a másik energiát fektetett. A szia, mizu, szia, ismerkedünk nem ez.

12. Én kezdeményezek, ha érdekel a másik. Írtam már rá én férfira elsőként, de később is írok, ha nem egyoldalú a dolog.

13. Én nem szeretem a sablonos randikat. Szóval, nyilván azért az első órát töltsük egy kávézóban/sétálva, hogy lássuk, szimpatikusak vagyunk-e egymásnak, de utána jöjjön valami aktívabb program, mint szabadulószoba, vagy üljünk fel a BKV hajóra (már amikor jár nyilván), vagy valami. Szeretem, ha a másik kreatív, de én nem szeretem, amikor a pasi mondja meg, hova menjünk, jobban szeretem az ötletbörzét, amikor bedobálunk dolgokat, és megkeressük a közös nevezőket, amiből lesz egy program.

14. Ahogy jön, én ezt nem tervezem.

15. Ez attól függ. Ha olyan a probléma, ami nem áthidalható (pl. ha túl nagy a farka, és fáj a behatolás minden előkészület után is, azzal vajmi keveset lehet kezdeni), vagy olyan, ami totál kiábrándító, akkor azzal vége a dolognak. Ha olyan, amit át lehet hidalni, pl. elsőre nem úgy áll fel, de amúgy nincsenek potenciazavarai, szimplán izgul, akkor nincs gond, türelmes vagyok.

+1 Én nem fogok jobbat találni annál, akivel eljutottam 2-3 randiig. Egyrészt azért, mert befejezem a másokkal való ismerkedést, másrészt, akivel idáig eljutunk, az nekem nagyon is megfelelő.

2021. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

1 Legyen jóképű?

● Ez nem érdekel, legyen ápolt és igényes.


2. Legyen gazdag?

● Nem kell gazdagnak lennie, de legyen jó allasa, min 7-800ezres netto kereset, mert a gyerek az pénz kerdés


3. Legyen magas?

● Elég, ha nálam magasabb


4. Legyen lakása/autója?

●ALAP


5. Legyen sportos?

● nem fontos


6. Legyen kedves/humoros?

●ALAP


7. Legyen szókimondó/népszerű?

● Szokimondo igen. Nepszeru?minek?


8. Legyen férfias?

●nem vagyok sem leszbi, sem biszex


9. Legyen elegáns?

●színhazba pl.


10. Milyen témákról beszélgettek ismerkedési fázisban?

●ami jön


11. Mikor írtok/nem írtok vissza valakinek társkeresőn stb?

●ha lerí, h csak dugni akar


12. Csak a férfi keressen téged? Ha ő nem ír/nem keres, akkor ti sosem kezdeményeztek?

●Nem. Nő vagyok, a férfi dolga az udvarlás, Nőé a csábitás.


13. Első randi hol, mikor legyen, ha minden rendben van?

Vacsi, etterem/ esetleg Mozi és vacsi.


14. Első szex mikor legyen?

3.4 randi után akár


15. Ha az első szexnél gond van (túl kicsi/túl nagy a farka), akkor szakítás és folytatódik a keresés?

●Ez helyzetfüggő


+1 Ha ismerkedés közben valakivel randizgatsz, de találsz jobbat, akkor az első dobva van? "Maradjunk barátok?"

●Nyilván, ha nem jarkk valakivel, csak ismerekedek, es valakivel jovban passzolok,akkor igen...

2021. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!