Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tartott volna vonzónak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartott volna vonzónak/jó nőnek, akkor nem is akart volna velem ennyire lefeküdni? Inkább a személyemmel lehetett baja, nem a kinézetemmel?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtem meg egy férfival, én úgy éreztem nagyon jól sikerült az első randi, nagyon jót beszélgettünk, minden klappolt, egy hullámhosszon voltunk. Rengetegszer megérintett közben, azt mondta gyönyörű vagyok, a végén megcsókolt, és közben elélvezett. Azt mondta, ilyen soha nem volt még vele, eléggé zavarba is jött, majd mindenáron le akart velem feküdni, de nem mentem bele.

Azóta viszont nem keres, pedig előtte nagyon érdeklődő volt, és azon gondolkodom, hogy most nem voltam neki szimpatikus (nem úgy tűnt), vagy csalódott a kinézetemben (képeken azért előnyösebben nézek ki).



2022. aug. 31. 09:41
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
96%
"megcsókolt, és közben elélvezett"... és ezekután még lenne pofája találkozni szerinted? :D Vagy neked vele? Első randi jól "sült" el akkor tényleg.
2022. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Jezusom egy csoktol elelvezni ez ku.rva gaz, nekem ilyen pasi nem kene.
2022. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ki a franc élvez el csók közben xd Mint valami kiéhezett perverz.
2022. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Huh.

Létezik ilyen? Normális, egészséges felnőtt ember elélvez egy búcsúcsóktól???


Nézd, lehet, hogy nagyon kínos volt neki ez az egész. Helyszínen szeretett volna javítani azon ami történt azzal, hogy bebizonyítja, milyen jó az ágyban, nem engedted, így rettenetesen szégyelli magát... vagy esetleg nem volt jó a randi, csak azért akart volna szexelni, hogy kiküszöbölje a csorbát. Vagy alapból csak a szex érdekelte volna, amit nem kapott meg.


3 közül valamelyikre tippelnék, de majd a pasik megmondják.

2022. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok. Ha a kinézetemmel lett volna valami baja, akkor ezek nem történnek meg ugye?
2022. aug. 31. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem inkább csak szégyelli magát. Azért ez tényleg elég fura, nagyon ki lehetett éhezve szerencsétlen.

Próbálj meg közeledni felé te, ha neked is szimpi volt, próbáld meg kicsit bátorítani a folytatásra.

2022. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az Amerikai pite? :D életemben nem láttam még ilyet.


Azért nem keres, mert ciki neki ez a sztori, meg mert nem feküdtél le vele és azt hiszi, hogy akkor már találkozni sem akarsz többet.

2022. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem ha nem tetszettél volna neki külsőre azt észre vetted volna. Meg azért ha nem jöttél volna be neki, nem hiszem hogy a gatyájába élvez egy csóktol.

Én arra tippelek, hogy lehet nála ez egy régebb óta tartó probléma és most szégyenli magát.

Adj neki időt, aztán próbáld keresni. Kérdez meg tőle lenne-e kedve újból elmenni valahova, mert te szeretnéd ezt. 🙂

2022. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem stimmel ott valami fejben. Nem is értem miért bánod.

De biztos tetszett neki a külsőd, nem kell ezen izgatni magad.

2022. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha nem jöttél volna be neki, akkor megcsókol?
2022. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!