Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem a személyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem a személyem elleni merényletnek ha egy lánytól elutasítást kapok, legyen az akár az ismerkedés leges legelején? (23/F)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elutasítás elfogadását is meg kell tanulni de úgy érzem nem megy, nem tudok hozzászokni.

A hiúságom ilyenkor és az önértékelésem is nagymértékben sérül.

Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy 17-18 éves koromig egy görcsös kis gnóm voltam ( nulla tapasztalat a lányokkal), de onnantól kezdve kemény és fájdalmas meló volt benne, hogy jobbá tegyem magam. Most 23 évesen úgy érzem, hogy igen, valamit sikerült elérni, szeretem/ elfogadom magam, helyesnek is tartom magam ( a többi pasihoz hasonlítva ), nincs bennem nőgyűlölet sem, de mintha talán hiányozna belőlem a valami, mint a sportos autóknál a bugi.

Talán az elutasítás azért élem meg nagy arcon csapásnak mert úgy gondolhatom tudat alatt, hogy mindenki más még mindig csak egy kis görcsnek tart, a munkám nem ért talán semmit?



2016. jún. 27. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

>úgy gondolhatom tudat alatt, hogy mindenki más még mindig csak egy kis görcsnek tart, a munkám nem ért talán semmit?


Valószínűleg igen. Akkor mondhatod, hogy elfogadtad magad, ha eléggé biztos vagy az értékeidben ahhoz, hogy ne bántson egy visszautasítás. A munkád ettől még nagyon értékes, csak még folytatni kell.

2016. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz az elutasítások ellenére teljesen elfogadni magam, illetve sajnos nekem kis koromban kimaradt jó pár lépcsőfok a szocializáció fokai közül. Idősebben már nehezebb behozni a lemaradást.
2016. jún. 27. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Elutasitas az elet resze. En is voltam mar elutasitva es szerintem meg leszek.


Tudom, hogy csak ugy tunik de a lenyeg, hogy en erdekeljen a visszautasitas, ez meg egy par csajnak is bejon, ha latjak rajtad hogy nem erdekel a visszautasitas.


Probald ki legkozelebb ezt: ha visszautasit egy csaj akkor folytasd a beszelgetest 1) ugy mintha nem is utasitott volna vissza; 2) vicceld el a visszautasitast; 3) legy egy kicsit pofatlan, NE arrogans, csak egy kicsit pofatlan.

Miert? mert ha mar ugy is visszautasitott akkor nincs mit veszitened, ha visszautasit megegyszer akkor legalabb tudod, hogy komolyan gondolta, de ha van olyan csaj aki csak bloffolt, hogy lassa mi a reakciod (es van ilyen) akkor ezek mind onbizalmat sugaroznak es ez pedig bejon a csajoknak, es lehet utana mar ranidira viszed. ;)

2016. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!