Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek biszex fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan biszexre gondolok aki fiúkba és lányokba is tud szerelmes lenni, nem olyanra aki fiúkkal csak szexet tud elképzelni.

2022. aug. 31. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
10 te vagy az undorító!!
2022. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a tudat, hogy a másik férfiakkal is aka, vagy már volt, az nekem szexuálisan lelombozó. Ettől függetlenül nem vagyok homofób, támogatom, hogy mindenki azzal szeretkezzen és azzal legyen kapcsolatban, akivel szeretne (nyilván ameddig a másik fél van olyan állapotban és / vagy érettségi szinten, hogy képes a saját tudatában beleegyezni), és tudom, hogy van olyan hetero nő is, akit ez szexuális téren nem zavarna, hajrá, sok boldogságot nekik :).
2022. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért leszbikusok ritkán randiznak biszex nőkkel: BIFÓBIA.

Mint pl az előbb olvasható tévhitek, hogy megcsalnak etc…

Úgy kezdem érezni, hogy klikkesednünk kell: bi bivel… bár azt nem tudom, hogy a meleg pasik mennyire elfogadóak…

2022. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13:



Még egy apróság: nem kérek priviben édeshármasra ajánlatot, nem vagyok unikornis aki megmenti az unalmas és darabokra hulló párkapcsolatod.

2022. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!