Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk bejövök nektek? Mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk bejövök nektek? Mert még nem találkoztam olyan fiuval akinek bejöttem volna.

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S A kapcsolatokban régimódi vagyok..a fiu kezdeményezzen és legyen romantikus...de senkinek nem tetszemm :S -.-" még súlyprobláimsincsenek meg semmi, és áhh -.-" elvok keseredve
2010. szept. 24. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi van?


Letörölték az előzőt?

2010. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hmm?
2010. szept. 24. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos bejönnél, de én már öreg vagyok. :)
2010. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

háát nem tom de ha van olyan fiu akinek olyan képessége van hogy 2 sorbol megmondja hogy hogy nézel ki nah azelött le a kalappal:D

Ha azt szeretnéd hogy megmondjuk hogy hogy nézel ki akkro küldj képet!

2010. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy ronda vagy és azért nem
2010. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
küldj képet:D
2010. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Itt a magyarázat. Elég ostoba vagy. Ezért.

Én sem ölelgetek senkit, nagyon kedves, mosolygós, szép lány vagyok, csak a párommal nem fogom vissza magam, mégis rengeteg férfi bolondul értem. Kisugárzás + megnyerő, lehengerlő személyiség. Belőled hiányoznak.

2010. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11905..


Miért kellett másodjára is kiírni ezt a kérdést?

2010. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

többre tartom azokat akik megválogatják, hogy kivel jönnek össze, az emberek többsége ma amolyan futókapcsolatot tart, 1 hét, kiismerik egymást, többnyire kihasználják, azt szevasz...

Inkább büszkének kéne lenned, mert a mai társadalom nem a jó példát mutatja. Előbb-utóbb te is biztosan találsz valakit. Közösségi helyekre járás a barátnőiddel segíthet. :) 19/f

2010. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kisu210 válasza:
Minek bújnál olyanhoz,akit nem szeretsz? Hidd el,sok pasinak bejönnek az olyan lányok mint te. Kitartás!:)
2010. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!