Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk bejövök nektek? Mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk bejövök nektek? Mert még nem találkoztam olyan fiuval akinek bejöttem volna.

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S A kapcsolatokban régimódi vagyok..a fiu kezdeményezzen és legyen romantikus...de senkinek nem tetszemm :S -.-" még súlyprobláimsincsenek meg semmi, és áhh -.-" elvok keseredve
2010. szept. 24. 23:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi fiúk vizuális típusok vagyunk.

Képet a jó iskoládat!

2010. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!