Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátommal 2x találkoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2x találkoztunk eddig mert messze lakik. Az anyja kórházba került pár napja, pár nap múlva fogják kiengedni. Azt mondta hogy jövő héten fog csak jönni. Pedig meg volt beszélve hogy jönni fog ma. Miért nem jön? Nem vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
Tudom,az anyja kórházban van de pár nap múlva kiengedik, addig eljöhetne. 3 hete találkoztunk először, azóta még egyszer. Messze lakik,sokat dolgozik. Arra gondoltam, hogy "anyuci pici fia" lehet? Vagy nem? Ritkán jön pedig úgy tűnik hogy fontos vagyok neki,szeret. Az elején sokat ,sokszor írt mostanában kevesebbet. Mi lehet a baj? Vagy van valakije? Hogy derítsem ki? Úgy vártam hogy végre találkozok vele. Múltkor is meg lett beszélve hogy eljön de nem jött el mert akkor került kórházba az anyja. Attól még hogy kórházban van az anyja eljöhetne szerintem. Így is olyan ritkán tudunk találkozni. Én nem tudok elmenni ma, holnap reggel megyek dolgozni. Meg nincs kocsim,soká érnék oda. Plusz van egy gyerekem egyszer nálam egyszer az apjuknál vannak. Ha még jön haza az anyja a kórházból akkor lehet hogy nem olyan jó ötlet pont akkor odamenni.
2022. szept. 10. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki az anyja a legfontosabb, neked meg a gyereked, meg a gyereked apja. Ne várd már el tőle, hogy te legyél neki az első, ha ő csak a sokadik neked.
2022. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem. Nem én mondtam le a találkozókat. A gyerekek apja nem fontos nekem. Nem élek vele 4 hónapja
2022. szept. 10. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

4 hónapja...Az aztán idő és már új kapcsolat...


Te is tudod, hogy ez nem kapcsolat.


Magadat tedd rendbe lelkileg, mert addig rendre ilyenekbe fogsz beleesni, akiknek nem Te vagy a fontos.

2022. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hány gyereked van? Nem teljesen világos.
2022. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már régóta terveztem hogy elmegyek tőle de nem tudtam előbb. Társas magányban éltem, szerettem volna kapcsolatot már. Rendben vagyok lelkileg.
2022. szept. 10. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez írtó bunkó dolog hogy az anyja korházba van te meg hisztizel mert nem találkozott veled. Akár komoly a dolog akár nem a korház az korház még is mit gondolsz oda poénból kerül az ember? Nem bírsz ki nélküle 2-3 hetet? Akkor emeld fel a segged megy busz vonat vagy akármi és menj el te. Ne várd már el hogy ő szaladgáljon akkor amikor neked úgy tartja kedved aztán ha nem úgy van meg hisztérikázol. Nem nincs senkije csak foglalkozik az anyjával. Én sem mennék sehova messzebbre ha anyám apám korházba kerülne sőt ha a barátom nem értené meg hogy emiatt nem megyek hozzá és vitázna velem elzavarnám a francba.
2022. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os: ritkán tudunk találkozni mert messze lakik,sokat dolgozik. Nem vagyok bunkó. De mostanában kevesebbet keres engem. Mielőtt bement az anyja kórházba, előtte pár napja is már kevesebbet kereset. Nem bírok ki 2-3 hetet :) Így is még csak 2x találkoztunk.
2022. szept. 10. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott a lehetőség menjél te. Ha zavar valami mond meg neki.
2022. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!