Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát ezen kiakadtam, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ezen kiakadtam, rosszul esik, hogy azt sem tudja, mikor találkoztunk először. Fontos neki egyáltalán a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Jó a kapcsolat, teszünk érte mindketten. Beszélgettünk, és október helyett november elejét mondott, ez nyelvbotlásnak volt betudható. De hogy ennyire ne legyen képben...Barátnőm barátja bezzeg azt is tudja, hogy személyesen mikor beszéltek először, meg az ilyen fontosabb dolgokat.

Én is tudok minden fontosabb időpontot, ő nem. Annyira rosszul esik:(

19/l


2010. nov. 27. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos, hogy mikor találkoztatok először? :S Lehet, hogy simán rossz a memóriája, én se szoktam képben lenni ilyenekkel, ált azt sem tudom, most épp milyen hónap van, nemhogy még azt is számom tartsam, hogy mi történt a többiben :D Akár fontos eseményről van szó, akár nem. Attól hogy valaki nem tudja egy esemény dátumát, az nem jelenti azt, hogy maga az esemény nem fontos neki! Azt meg főleg nem jelenti, hogy Te, vagy a kapcsolatotok sem fontos!


19/L

2010. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? :D Te 10 évere visszamenőleg emlékszel minden ilyen dologra, vagy mi?
2010. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges kiakadnod. Én is csak annyit tudok hogy már 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel és, hogy kb mikor van az évfordulónk, de mindig meg kell néznem a pontos dátumot. Valaki olyan, hogy megtudja jegyezni az ilyeneket valaki nem és valaki nem is tartja fontosnak, hogy megjegyezze (ahogy én sem). Ez nem azt jelenti, hogy nem fontos neki a dátum, egyszerűen azok a pontos számok nem fontosak neki hanem inkább az esemény. Szóval gyorsan verd ki a fejedből ezt a hülyeséget.
2010. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még a saját telefonszámomat sem tudom, annyira rossz a "szám memóriám".

A legjobb barátom dátumra pontosan tudja, mikor ismerkedünk meg, nekem arról sincs fogalmam, melyik éveben volt, pedig imádom őt.

Ezeknek a dolgoknak nincs akkora jelentőségük, mint amekkorát te tulajdonítasz nekik.

A barátommal sem tartjuk számon pl. a hónapfordulókat, néha beugrik vagy neki, vagy nekem, hogy "nem ma vagyunk x hónaposak?", de ennyi.

Nem ezek a fontos dolgok ám.

L/23

2010. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Így már jobban érzem magam.:)
2010. nov. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!